2016 DHBT Sınavına Girecek Adaylar İçin Sınavdan Önce Mükemmel Prova İmkanları!

featured

ÖSYM tarafından açıklanan akademik takvime göre adaylar 4 Aralık 2016 tarihinde DHBT sınava girecekler. Çoğu aday konu anlatımı ve bol miktarda soru çözümü yapıyor ama yaşadıkları en büyük sıkıntı DHBT sınavdan önce ÖSYM formatına uygun bir deneme sınavı ihtiyacıdır.

Yalova Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (YÜSEM) olarak sınava girek adaylara 4 Adet online deneme sınavı yapıyoruz. Sınavlar internet üzerinden olacağı için geniş bir katılım beklemektedir. Böylece adaylar sınavdan önce defalarca sınavda doğru sayılarını, yanlış sayılarını, net sayılarını ve sınava katılan adaylar arasında sıralamalarını göreceklerdir.

 

SINAV TARİHLERİ VE HEMEN KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ!

Türkiye Geneli 4 Adet Online DHBT Deneme Sınavı

 

Son Başvuru: 14 Ekim 2016
Eğitim Ücreti: 50,00 TL

DENEME SINAVI ŞEKLİ VE TARİHLERİ:

a) Sınav Şekli ve Sonuçlar:

Sınavlar www.uzaktan.yalovasertifika.com üzerinden online olarak yapılacaktır. Sınav sonuçları sınav bitiş tarihinden 2 gün sonra yusem.yalova.edu.tr internet sayfasında duyurular kısmından açıklanacaktır. Sonuçlarda yaptığınız doğru sayısı, yanlış sayısı, net sayısı ve sınava giren adaylar arasında sıralamanız yer alacaktır. Böylece 4 Aralık 2016 DHBT Sınavından önce adaylar için gerçek bir deneyim olacaktır.

NOT: SINAVLARDAN SONRA HERHANGİ BİR BELGE YA DA SERTİFİKA VERİLMEYECEKTİR.

b) Sınav Takvimi:

▒▒ 1. DENEME SINAV TARİHİ : 15 – 16 Ekim 2016
▒▒ 2. DENEME SINAVI TARİHİ : 22 – 23 Ekim 2016
▒▒ 3. DENEME SINAVI TARİHİ : 29 – 30 Ekim 2016
▒▒ 4. DENEME SINAVI TARİHİ : 5 – 6 Kasım 2016

NOT: Yukarıdaki tarihlerde sistem üzerinde deneme sınavları aktif olacaktır. Belirtilen günlerde 7/24 istediğiniz saatte denemeye sınavına girebilirsiniz.

c) Soru Sayısı:

Online deneme sınavı soruları gerçek sınav ile aynı olup, DHBT 1’den 20 soru, DHBT 2’den 20 soru olup toplamda 40 sorudan oluşmaktadır.

d) Mezuniyet Fark Eder mi?

Onlien deneme sınavının ilk 20 Soru (DHBT 1) ortak düzey, kalan sorular (DHBT 2) ortaöğretim, önlisans ve lisans düzeyleri göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.
(Kayıt esnasında mutlaka mezuniyet düzeyi seçiniz.)

BAŞVURU ŞARTI:

DHBT sınavına girecek tüm adaylar, Türkiye geneli 4 adet online DHBT sınavına kayıt olabilir.

*** BAŞVURU YAPAN ADAYLARIN ÖDEDİKLERİ ÜCRET  HANGİ SEBEPLE OLURSA OLSUN İADE EDİLEMEZ ! . LÜTFEN BAŞVURUNUZU YAPMADAN ÖNCE BİLGİLERİ DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUYUNUZ VE İADE TALEBİNDE BULUNMAYINIZ! 

İLETİŞİM:

Mesai Saatler: 09:30 – 12:30 || 13:30 – 17:30

0850 346 78 54

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Yönetici 6 sene önce

    Arkadaşlar normalde paralı olan bir sınavı eklemeyecektim bu siteye herşey parasız olsun düşüncesindeydim ama belki dhbt dersleri ve dhbt testleri ile ilgili yinede bir şey elde edilir diye buraya ekledim.DHBT SINAVINA GİRİCEK ADAYLAR VE İLGİLENEN ARKADAŞLAR İÇİN BİLGİLENDİRMEDİR !!

    Cevapla