Az Kullanılmış Diyanet İlmihalleri

featured

Değerli arkadaşlar kitaplarımız Nur Samast Hanıma Gönderilmiştir. Kargo bedeli kg ağırlığından dolayı 10.90 Tl olarak PTT belirtilmiş olup gönderimde 4 TL demiştik.

Para üstü almayıp hakkını helel ettiğinden dolayı da kendilerine teşekkür etmeyi bir borç bilir , ileri dönemlerde çekilişli kitaplar listesine kendilerini eklemiş bulunmaktayız.

Değerli hocalarım bu hafta sitemize özel ikinci el kitap önerisini yapacağız. Daha önce yine sitemizde MBSTS ve DHBT alanında yayınlanmış olan bir kitap içinizden bir kişiye teslim etmiştik.

Diyanet İşleri Başkanlığı Yeterlik ve MBSTS Pratik Hazırlık Kitabı Bilgi Hazinesi isimli kitap idi.

Bu sefer ise hepinizin faydalandığı ve her kütüphanede olması gereken Diyanet İşleri Başkanlığı ilmihali ve Diyanet Vakfı iki ciltlik ilmihal kitaplarını ihtiyaç fazlası olduğundan dolayı sitemizde almak isteyen kişi veya kişilere verilecektir.

Kitap tanıtımını yapmaya gerek görmüyorum.İlgili kitapların ücretsiz biçimde PDF leri sitemizde mevcut olmakla birlikte dileyen kitapların pdf lerini alttaki linklerden indirip kitapların incelemesini yapabilir.

PDF linklerini aşağıya ekliyorum ilgili kitapların tanıtım ve PDF lerine ücretsiz biçimde sitemizden indirebilirsiniz.

Şunu belirtmek isterim bazı arkadaşlarımız hocam bu kitapların PDF’lerini ücretsiz yayınlıyorsunuz caiz mi ? diye sorular sorabiliyorlar.Bu sorunuzun cevabı mevcut sitemizde yayınlanmakla birlikte evet caizdir.

Yasal olmayan veya izni ve telif hakkı verilmemiş kaynakları asla sitemizde yayınlamıyoruz.Şimdi kitapların tanıtım ve PDF linklerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Diyanet İlmihali PDF

Lütfü Şentürk ve Seyfettin Yazıcıoğlu;nun Diyanet İslam İlmihali PDF indir !

1-Diyanet Vakfı İlmihali iki Cilt : Kitabın birinci ciltin de önemli gördüğüm DHBT esnasında çalışırken çıkabileceğini düşündüğüm yerlerin altı hepsi olmamakla birlikte hafif çizikler (kurşun kalem) mevcuttur.İki ciliti de okunmuştur.

Diyanetin sitesinde mevcut kitabın en son ki güncel fiyatı 22.75 Tl tek cilt takımını en  düşük olarak 45 veya 50 TL’ye gelmektedir.

N11,gitti gidiyor ve diğer sitelerden fiyatlarını da inceleyerek burada bilgi paylaşımı yapılmıştır. Kitabın iç sayfasına ait en fazla çizik bir yerden aşağıda resmini ekleyeceğim sizlerde göreceksiniz.

İlgili resimler tamamen tarafımızdan çekilmiştir.Satılsın diye bazı yerlerdeki ikinci el kitap satanların yaptığı gibi alıntı resim veya resimlerde parlaklaştırma düzeltme yapılmamaktadır.Ilmihal Sayfa

2.Lütfü Şentürk ve Seyfettin Yazıcıoğlu Diyanet İlmihali: Bu kitabımızda Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanmış olup önceden ücretsiz dağıtılan şimdi ise ücretli olarak satılan ve özet bilgi tarzında ayet ve hadislerle konuların detayı işlenmiş olup kütüphanemizde bulunması gereken eserlerden biridir.

Buradaki bu kitapların ücretsizinden 2 tane var ama yine ücretli olarak alınmış olan seneler öncesi daha fiyatı 8 milyon iken alınmış olanını ilana ekliyorum.

Basımı 12.Basımdır. Eski veya basımı önce olması kafanızı karıştırmasın kesinlikle bedava olanları ilana ekmemek için bunu ekledim arasında fark yoktur.Kitapta hiçbir işaretleme çizik yoktur.

[better-ads type=”banner” banner=”8654″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

İlgili kitabın küçük boy orta boy ve büyük boy olarak satılmaktadır. Kücük boyu önceden diyanet yayınlarında 18 TL iken şuan da 10 Tl 80 kuruş ve kitap yurdunda 14.63 Tl den satılmaktadır. Bizim elimizdeki orta boydur.Fiyatı 10 Tl ‘dir.

Kitapların Takım Olarak Fiyatı yani İki Cilt Diyanet Vakfı İlmihal + Tek Ciltlik Diyanet İlmihali Fiyat Toplamı 50 TL’dir.Kitaplar PTT kargo ile alıcılara iletilir.Kargo bedeli alıcıya aittir.Fiyatı 4 TL ‘dir.

Kitaplarınızı PTT kargo ile göndermeye özen gösterin çünkü kitap okunması adına kampanya her zaman devam etmektedir.Burada ticari amaçlı kitap satımı asla ve asla daha öncede belirttiğimiz gibi söz konusu değildir.

Birden fazla olan kitaplarımızı eklemekteyiz , oda belli dönem ve zamanlarda. Hocam ücretsiz neden vermiyorsunuz diyenler oldukça fazla kesinlikle bedava kitap teklifi etmeyiniz.

Tüm kitaplarım kütüphanemdeki kitapların hepsi belli bir emek ve ücret karşılığında alınmıştır.İlerleyen zamanlarda para ve emek vermediğim elimden çıkarmak istediğim fazla olan kitapları sitede kampanya yaparak ücretsiz vereceğimizide buradan duyurmak isteriz.

[better-ads type=”banner” banner=”8866″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

Kitaplar takım olarak da tek tek olarak da satılmaktadır.İletişime geçmek isteyenler yorum veya Whatsapp iletişim numaramızı ( 0 543 642 73 90 ) mesaj bırakabilirler. Pazarlık veya fiyat kırmak için veya işte hocam haber vereceğim tarzında mesajları lütfen atmayın.

Gecen günlerde yayınladığımız , MBSTS ,DHBT hazırlık kitabı için o kadar mesaj geldi,hocam eşime sorup döneceğim diye ilk mesajlar atıldı ama bir kişi geldi ben alıcam fiyatını eft yatırdı ve kitabı ona gönderdik sona bana neden ayırmadınız diyenler çıkıyor bu tür şeylere lütfen fırsat vermeyelim bu tür davranışlardan da sakınalım.Satilik Ilmihalleri

 

Az Kullanılmış Diyanet İlmihalleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir