DHBT Dersleri Abonelik Acma ve Kapatma

Değerli ziyaretçilerimiz bu yazımızda sitemize abonelik ve aboneliğin kapanması ile ilgili kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.(Güncel)

DHBT Dersleri adına yaptığımız çalışmalarımız halka açık ve hiçbir ücret alınmadan sizlerin istifadesine sunulmuştur.

DHBT Derslerine herhangi bir kayıt veya üye olma durumu da olmaksızın sitemiz ziyaretçilerimize ve yararlanmak isteyen herkese açıktır.

Camiamızda malesef hala bilgisayarı ve teknolojiyi tam manası ile kullanamayan arkadaşlarımız mevcut ve bunu da normal karşılamakla birlikte sitemize ve bizlere gelen sorulara cevap niteliğinde bu yazımızda DHBT Dersleri sitemize Abonelik ve Aboneliği kapatma konusunda bilgi vermek istiyoruz.

DHBT Derslerine abone olmak ücretsizdir.Hali hazırda şuan da ortalama 6 bin kişi sitemize abone olmuş durumda.

Peki DHBT Sitesine Abone olunca ne oluyor ?

DHBT Dersleri Sitesine abone olmak ne işe yarıyor ?

DHBT Derslerine abone olmanız bir konu güncellenince veya yeni bir konu ders makale haber girilince sizin cep telefonunuza veya mobil tablet veya diğer araçlar gereclerinize sistem direk olarak uyarı mesajı vermektedir.

DHBT DERSLERİNE Abone Nasıl olunur ?

Değerli ziyaretçilerimiz abone olmak için ilk önce sitemize giriş yaptığınızda eğer daha önce giriş yapıp sitemizin altında Diyanet Takvim logosunun yanında En yeni DHBT Haberleri Telefonuna gelsin.

Yazısının altında Daha sonra iconuna tıklamışsanız bu ikon bir daha siz çerezleri ve geçmişi silmediğiniz sürece gelmez.

Direk ilk seferde girip bildirim almak istiyorsanız Kabul et butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Böylece bildirim ve yeni bir şey sitemize eklenince ücretsiz size ilgili içerik neyse size bildirim olarak gelicektir.

Yazıdıklarımızın daha iyi anlaşılması bakımından alttaki resme bakabilirsiniz.

Yukarıdaki işlemlerin yanı sıra geçmişi silmeden de DHBT Dersleri sitemize abone olabilirsiniz.

Onun için yapmanız gereken işlem ilgili bir yazının içine girdiğinizde yorumların üstünde Abone ol butonuna tıklamaktır.

Yazıların içindeki abone ol simgesi alttaki resimdeki gibidir.

DHBT DERSLERİ ABONELİK İPTALİ NASIL OLUR ?

Evet bu konuda son derece önemli abone olan ziyaretçilerimizden sitemizde yazılarımızı takip etmeyen ve girmek istemeyen abonelerimiz lütfen aboneliklerini iptal ettirsinler yukarıda abone ol yazısı yerine Aboneliği iptal et butonu cıkıçaktır.

Abone olanlarda ilgili butona tıkladıklarında sistem otomatik olarak abonelikten çıkmış olur.

Değerli arkadaşlar bu konuda Abonelikten istifade etmeyen veya aboneliği olan ve siteye girmeyen arkadaşlardan ricamız abonelikleri iptal etsinler.

 

7 bin küsürlü abonemiz mevcut sistemde ve buda sistemde gönderilen bir mesajı daha sonraya veya anında göndermek yerine hafif ertelemeler oluyor.Kullanmayanlar eğer iptal ederse bildirimler daha rahat bir şekilde insanlara ulaşır.

Zaman zaman yazdığımız yazılar geceleri olabiliyor veya netiniz kapalı olduğunda bildirimler arka arkaya ve geç bir zamanda gelmesine sebebiyet verebilmekte.

Sistemin işleyişi bu şekildedir.Rahatsız olan arkadaşlarımız dediğimiz şekilde yaparlarsa abonelik iptali veya boşa kullanılanlar abonelik iptali yaparlarsa diğer üyelere bu hız ve zaman olarak geri gelicektir.

Yorumlarda DHBT Mülakat veya alımlar veya Sınav başvuruları ile ilgili ne zaman olur veya nedir diye soranlar ilgili yazıları okumaları gerekmektedir.

Sorduklarınıza en güzel şekilde yanıt vermeye gayret ediyoruz ama sistemdeki yorum sayısı binleri aştı ve aynı şeylerin olması gerek siteye gerekse ilgili konuyu arayanlara zahmet veriyor.

Bu konuda bizlere gerekli ilgili göstermenizi sizden bekliyoruz.İletişim konusunda whatsapp üzerinden sürekli hatırlatın ne zaman bilgi verin diye şeyler yazmanıza gerek yok abone olun zaten son güncel yazıları ekliyoruz.

Bu konudaki değerlendirme ve yorumlarınızı bekleriz. Tüm herkese başarılar diliyoruz.En güzel olana Alemlerin Rabbine Emanetsiniz.

En güncel DHBT Bilgileri Cep Telefonunuza gelmesi icin abone olun.