Dhbt Dersleri Sınavı Sitemize Saldırı ve Güncelleme !

Değerli arkadaşlar yaklaşık 3 haftadır dhbt dersleri sitemize saldırı var idi.Yaklaşık olarak son aylarda 3 bin 500 ila 4000 (dört bin ) kişi sitemizi ziyaret etmişti.

Google analytick teki verilerimize göre ancak sitemize yerleştirilen virüs sebebi ile kısıtlama ve yoğun bir saldırı gerçekleştirildi.

Malum şuanda dosya temizleme işlemlerimiz devam ediyor. Tek tek ayıklıyoruz.

Facebook üzerinden ve google üzerinden sitemize girenlerden aldığımız şikayetlerde sonuna kadar sizler haklısınız.

Virüs yüzünden dolayı size bir sıkıntı ve sorun yaşatıldı ise hakkınızı helal edin.Bilgisayarınızda kullandığınız tarayıcı ve geçmiş klaösürünü cerezlerle birlikte temizlerseniz daha güzel olur.

Aynı zamanda 160-170 TL değerindeki sitemizin temasını orjinal olarak almış bulunmaktayız. Bundan sonra sitemiz de bu tema kullanılacaktır.

Tema güncelleştirme ve site yerleştirme işlemleri tasarımlarımız devam etmektedir.Sorunlar olabilir. Genel itibari ile virüsler temizlenmiştir. Dhbt dersleri sitemizde olumsuz bir durumla karşılaşırsanız bize bildirmeniz cok yerinde olacaktır.

Son gelinen aşamada web sitemizde virüs temizleme işlemi yapılmıştır. Dhbt Dersleri sitemizde bazı bölümler sitemizin sıfırlanması nedeni ile eksiktir.Bu bölümlerin tamamlama işlemleri devam etmektedir.En kısa zaman da ilgili bölümlerdeki eksiklikler tamamlanacaktır inşallah.

Dhbt sitemizde güncelleme ve bakım çalışmaları devam etmekle birlikte sizlerden gelen istekler neticesinde mobil uygulamalar için tüm site çalışmalarının bitiminden itibaren android ve iphone uygulamaları ile play store den de ilgili uygulamaların yapılması ile sizlerde istifade edebileceksiniz.

15.12.2017 Tarihli site gücellemesi devam etmektedir.Sitemizde yapımı devam eden dhbt dersleri bölümü ve dhbt testlerinin eklenmesi ve yeni bilgilerin siteye koyulması ve eksiklikler tamamlanmaya devam etmektedir.Genel itibari ile Dhbt Testleri online test cözme bölümündeki konu başlıkları bu ay sonuna kadar eklenecektir.

13.01.2018 Tarihli site çalışmalarımız genel olarak makale ve malum diyanetin personel alımına ilişkin calışmalardan dolayı dhbt testleri bölümündeki soru eklememiz ilerleyen zamana kaldı.Değerli ziyaretcilerimiz bu konuda vakit yokluğu nedeni ile calışmalarımız ve eksik bölümlerin yapımı devam ediyor siteye girdiğinizde ilgili bölümlerin sürekli güncellendiğini göreceksiniz.Bu bir tane konu değil tüm konular da güncelleme gereken yerleri zaman ve adet bakımı ile yavaş yavaş elimizden geldiğince yapmaya gayret ediyoruz.

Dhbt dersleri / Aöf ilahiyat özetleri fırsat buldukca eklenmeye devam edecektir.Şuan için İslam inanç Esasları dersinin özeti ile devam edilmektedir.

Akabinde DHBT 1 bölümüne nisbet Aöf İlahiyat ile bağlantılı olan derslerin siteye eklenmesi ile devam edilecektir.

Hepinizden Rabbim Razı olsun !

En güncel DHBT Bilgileri Cep Telefonunuza gelmesi icin abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.