DHBT DERSLERİ Sitede Neden Yok ?

DHBT Dersleri Sitede Neden Yok ?

 

www.dhbtdersleri.com sitesi olarak dhbt sınavının yaklaşmasından dolayı sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerimizden gelen soru ve şikayetlerden bir tanesi siteyi geziyorum ama derslerle ilgili bir şey yok cümlesi…

Öncelikle değerli ziyaretçilerimizden bu tarzda soruların gelmesi çok normal çünkü sizinde dediğiniz gibi sayfamızda dhbt dersleri ve kitapları ile ilgili bilgiler malesef yok.

Bu konudaki çalışmalar devam etmektedir. DHBT ile ilgili bilgilerin sitede bir çoğu mevcut ama dersler konusunda çalışmamız hala devam etmektedir.

31 Ekim 2016 Tarihinden sonra sitede çalışmaların bir kısmı duracaktır. Malum İmam – Hatip olarak göreve başlayacağımızdan dolayı internet ve benzeri şeylerle olan ilgimiz azalacaktır.

Şuan da kaynakların siteye aktarılması oldukça zaman alıyor ve tasarım çalışmaları devam ettiğinden dolayı yükleme yapılmıyor. Bu konuda hepinizden anlayış beklemekteyiz.

4 Aralık 2016 tarihinde dhbt sınavı yapılacaktır. Bu süreye kadar dhbt derslerini ekleyebilirsek ekleyebileceğiz.

Genel itibari ile dhbt sınavına çalışmalarınızı kaynaklardan yapmanızı tavsiye ediyoruz. İleri ki dönemlerde dhbt dersleri sitemizde yayınlanacaktır.Bu konuda bu yazımızı anlayışla karşılamanızı ümit ediyoruz.

DHBT DERSLERİ SİTE DUYURULARI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir