DHBT Dersleri Sitemiz 7 Yaşında !

featured

Değerli ziyaretcilerimiz bundan yaklaşık 7 sene önce yayın hayatına başlamış olan web sitemizin temelleri resmi olarak  20.09.2015 09:17:41 faliyete geçmişti.

Onun öncesinde farklı blog şeklinde yayın yapmaktaydı sitemiz. DHBT alanında bu zamana kadar fırsatımız oldukça en güvenilir ve sahih kaynaklardan paylaşımlar yaptık.

Daha önceki farklı ilahiyat sitelerinde şuanda kapanmış olmakla birlikte güzel özetler ders notaları gerek ilahiyat gerekse DHBT alanında bir çok çalışmalarımız olmuştu.

Çalışmalarımız bu son iki senedir aktif olmasa da yine DHBT alanında binlerce kişinin sorularına cevap vermeye gayret ettik.

DHBT alanında özetlerimiz testlerimiz ve hatta en ucuz orjinal DHBT kitap kaynaklarını sizlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşadık.

DHBT sitemizde güzel çalışma ortamını bir nebzede olsa oluşturmanın ve geride 7 seneyi bırakmanın mutluluğunu, hep beraber paylaşmanın sevincini yaşıyoruz. Bu zamana kadar sizlerde nasıl bir izlenim bıraktık sizlerin gözünde de görmek isteriz.!

Sitemiz son dönemlerde fazla faliyet yapamamaktadır. Bunun çeşitli sebepleri olmakla birlikte yayın hayatımıza aktif veya pasif bir şekilde olsa da devam etmeye gayret edeceğiz Allah’ın izni ile inşallah.

[better-ads type=”banner” banner=”8654″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

Bizler yaklaşık 7 yıl gibi bir süre ile DHBT adına çalışmalarımızı gerek web sitemizden gerekse diğer sosyal medya ortamlarından elimizden geldiğince yapmaya gayret ettik.

Sizlerin de desteklerini site olarak beklemekteyiz. Hiçbir şey yapamayan arkadaşlar en azından bizlere hayır duası ediversin.

Bizlere destek yapmak isteyen arkadaşlar olursa iletişm için 

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Telegram Sayfamız

Yukarıdaki bilgilerden herhangi birisi ile iletişime geçip gerekli bilgi alabilir. Bende destek olmak istiyorum diyorsanız mesaj atmanız yeterli.

Bu zamana kadar sizlerin güzel duaları ve bizleri desteklemenizle bir gönül bağı kurarak sitemiz ilerleme kaydetti.

[better-ads type=”banner” banner=”8655″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

Rabbimin gönderdiği son peygamberimiz Muhammed Mustafa S.a.v efendimize atıf edilen bir hadisi şerif ile yazımızı sonlandırmak istiyorum.Unutmayın ki :

“Hayra vesile olan yapan gibidir.” (Tirmizî, İlm, 14.)

Konuya ilaveten tarafımdan sitemizin domain alan adı host barındırma hizmetleri bir senelik daha uzatılmıştır. Dua etmeyi ihmal etmeyin ;)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir