DHBT Dersleri Sitemizde Çalışma !

DHBT DERSLERİ SİTESİ TASARIM ÇALIŞMASI 

 

Öncelikle kısa bir zaman içerisinde dhbt dersleri sitemiz oldukça kitleye hitap eden bir çalışma sitesi haber sitesi haline geldi. Sitemizi takip eden tüm gönül dostlarımıza teşekkür ederiz.

Bildiğiniz gibi Facebook gruplarımız da oldukça yaygın olan ziyaretçi sayımız günden güne artmaktadır. Bunun neticesinde sitemizde iyileştirme çalışmaları hala devam etmektedir.

Dhbt dersleri sitemizde görsel tasarım tema çalışmaları devam etmektedir. Mobil uygulamalar olarak tema yapımına hala başlanmamıştır. Şuan da test aşamasında basit bir mobil temamız vardır.

Mobilden giriş yapanlar aynı zamanda masaüstü temamızı da kullanabilirler.

DHBT dersleri sitemizin masaüstü tema çalışmaları belli aralıklarla devam etmektedir. Diyanet İşleri Başkanlığının Yapmış olduğu sözleşmeli sınavımızı kazandığımızdan dolayı 30 Ekim 2016 Tarihine Kadar site tema tasarımına devam edilecektir.

31 Ekim Tarihinden itibaren memleket değiştireceğimizden dolayı internet ve benzeri ortamlardan uzak kalacağımızdan temanın yetişmesinde kullanıma açılacaktır.

Olmadığı takdirde mevcut tema ile site kullanımı yapılacaktır.

14 Kasım 2016 Tarihinde Hizmet içi Eğitim Kursumuz olduğundan da yaklaşık 4 ay kadar bilgisayar ortamından uzak kalacağımızı sadece ara sıra gelen mesajlara cevap verebileceğimizi şimdiden sizlere duyurulur.

Allah’ın selamı , rahmeti ve bereketi üzerinize olsun değerli ziyaretçi arkadaşlarımız….

DHBT DERSLERİ & DHBT SİTESİ & DHBT SINAVI & DHBT TESTLERİ Çalışma Sayfası

Site Yönetimi & Site Duyuruları…!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.