DHBT Dersleri Uyarı

DHBTDERSLERİ.COM UYARI

Sitemiz içersinde yayımlanan bilgi, belge ve görüşler genel kabul görmüş güvenilir kaynaklardan yayarlanılarak hazırlanmıştır.

Sitemiz DİN HİZMETLERİ ALAN BİLGİSİ TESTİ SINAVI (DHBT SINAVI-DHBT DERSLERİ-DHBT TESTLERİ) eğitimi amacı ile hazırlanmıştır.

Kaynak belirtilmeden sitemizde yayın yapılmamaktadır.

Aynı zamanda kaynak isimleri ve kaynakların derlemesi internet üzerinde yayınlanan üçretsiz kaynaklardan olmaktadır.

Sitemizde bulunan tüm materyeller ve dökümanlar hiçbir üçrete tabi değildir.Hepsi üçretsiz olarak sizlerin istifadesine sunulmuştur.Bir dua etmeniz bizim için yeterlidir.

Sitemizin ilkesi temel Din Hizmetleri bilgilerini ve dini (islami) konularını en iyi şekilde anlatmak ve öğretmektir. Bilgi ve belgelerden dolayı doğabilecek sonuçlardan dhbtdersleri.com sorumlu değildir.

Sitemizce hazırlanan ders özetleri, örnekler , dhbt deneme testleri , gibi materyellerin bir kısmı dhbtdersleri.com ‘ a aittir. Bazı dökümanlar  ise ( çıkmış sorular gibi)   kişiler tarafından yazılmıştır. Bu yüzden internet ve benzeri ortamlarda yayınlanması ancak link ve kaynak belirtilerek yapılmalıdır.

Sitemiz içersindeki resim, simge ve tasarımların hepsi dhbtdersleri.com’a aittir. Bu yüzden kesinlikle internet ve benzeri ortamlarda yayınlanması ve kullanılması yasaktır. Link ve kaynak belirtimi yapılarak paylaşım yapılabilir.

Din öğretmenleri ( dhbt öğretmenleri ), öğrencileri ve ilgilenenler eğitim-öğretim amaçlı olarak kaynak göstermek kaydı ile örneklerimizi, ders notlarını , dhbt ders özetlerini ve sorularımızı kullanabilirler. Sitemizde cevabı olmayan çözülmeyen dhbt testlerine , örnek ve sorulara yer verilmemektedir.

Her türlü şikayet, öneri ve dilekleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi Dersleri        

(www.dhbtdersleri.com)