Dhbt Sınavı Başvuruları Başladı !

2016 KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) – BAŞVURU

 

Evet değerli arkadaşlar Din Hizmetleri Alan Bilgisi Sınavı kısacası dhbt sınavı başvurları başlamış bulunmaktadır.Darbe dolayısıyla sınav tarihlerini değiştiren ösym bu yıl dhbt sınavının tarihini ve başvuru tarihlerinide değiştirmiş bulunmaktadır.

DHBT SINAVININ TARİHİ : 04.12.2016 olarak belirlenmiştir.

Aynı zamanda ÖSYM’NİN başvuru sayfasında geçerli resmi olmayan adaylar sınav başvurularını internet ortamından yapamamaktadır. Dolayısıyla bulunduğu yerdeki ösym başvuru merkezlerine gidip başvurularını yapabilirler. 

Ösym’nin internet sitesinden yapılan duyuru şu şekilde…

 

21.09.2016 15:00
03.10.2016 23:59
55,00 TL

 

Akbank’ın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın tüm şubeleri ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Türk Ekonomi Bankası’nın tüm şubeleri ve internet bankacılığı; Halkbank ATM, internet bankacılığı ve şubeler; Ziraat Bankası sadece internet bankacılığı ve mobil bankacılık (Şubelerden ve ATM’den ücret yatırılmaz.); ÖSYM Kartlı Ödeme Sistemi (https://odeme.osym.gov.tr/)
 
 
Kpss ve Din Hizmetleri alan bilgisi sınavı dhbt sınavına giricek tüm adaylara şimdiden başarılar dileriz.Rabbim hayırlısını nasip eylesin.Bir sınav bitmeden diğerine koşturuyoruz.Rabbim güzel kapılar açıcaktır.Fethimiz hayr ola…
 
dhbt dersleri site yönetimi

En güncel DHBT Bilgileri Cep Telefonunuza gelmesi icin abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.