DHBT Sınavı – DHBT Dersleri Sitemiz Tamamlanıyor !

Değerli ziyaretçi arkadaşlarım DHBT DERSLERİ – DHBT SINAVI internet sitemiz de yapım çalışmaları , güncelleme çalışmaları devam ediyor.

2020 yılın da yapılacak olan DHBT Sınavına kadar sitemizin eksikleri tamamlanması planlanmaktadır.

DHBT dersleri sitemizde eksik olan bölümlerden bazıları şu şekildedir.(Eksik Olan Bölümler Kısmen Tamamlanmıştır.)Kıymetli ziyaretcilerimiz sitemizde bazı bölümlerin güncellemeleri devam ediyor. 2015 yılından bu güne kadar en kaliteli DHBT hazırlık sitesi olarak yayın hayatına devam eden sitemiz iş ve zaman eksikliklerinden dolayı diğer DHBT internet sitelerinden teknolojik olarak arka planda kalmaya başlamıştı.Bu duruma binaen sitemizde güncelleme çalışmaları olmaktadır.İçerik bakımından hala diğer sitelerden bir adım önde olmanın vermiş olduğu gurur ve mutlukla birlikte siz değerli ziyaretçilerimizden şurası şöyle olsa güzel olur veya şu da yapılabilir mi tarzında önerilerinizi bekliyoruz.Sitemizde yorumlar bölümü yorum yapa tıklayınca açılıyor.Görsel bazda yenilikler hala devam etmektedir.Desteklerinizden dolayı çok teşekkür ediyoruz.Yapılan çalışmalar ve yapılması gerekenler alttaki gibidir.

1-DHBT TESTLERİ 

Evet arkadaşlar bu bölümdeki çalışmalarımız başlamış olmakla birlikte en kısa sürede tamamlanacaktır. DHBT sınavın da çıkmış sorulardan tutunda yaprak testlere kadar DHBT soru bankasına kadar bir çok testin yer aldığı bölümümüzün çalışmaları devam etmektedir.Alt yapısı kurulmuş olan DHBT testleri bölümümüz de tek tek soruların eklenmesi zaman aldığı için bölümün yapım çalışmaları devam etmektedir.Kısa bir süre içinde tamamlanacaktır.(Sistem Güncellemesi Yapılmıştır.)Bu bölüm sitemizde mevcut olup yeni DHBT Sınavı senesi güncel testlerimiz ve soru bankaları tekrar eklenmeye devam edecektir.

2-DHBT DÖKÜMANLAR

Bu bölümde ise ücretsiz sunulan Diyanet İşleri Başkanlığı yayınları ve benzeri PDF dosyalarının yanı sıra DHBT Sınavına hazırlanabileceğiniz tüm materyeller eklenecektir.Sistemin alt yapısı kurulmuş olmakla birlikte eklemeler yavaş yavaş yapılmaktadır.Bu bölümün çalışmaları yakın bir zamanda biticektir. (Sistem Güncellemesi Yapılmıştır.)(Sitemizde Döküman İNDİR.Bölümü aktiftir. Bu dökümanların indirme işlemi olmaksızın sitemizde online okunma bölümü üzerinde çalışmalarımız olacak.)

3-DHBT DERSLERİ

En çok zorlandığımız bölümlerden birisi bu sitemizde ders özetleri ve dersler hakkında püf noktaların ele alındığı DHBT Derslerinin yapımı devam etmektedir.İnternet sitemizde en son tamamlanacak bölümleriden birisidir.(Sistem Güncellemeleri yapılmakla birlikte özetler hala eklenmeye devam etmektedir.)(Özet eklemeleri % 70 ‘lik bir dilime ulaştı yeni özetler Eylül ayında sitemize eklenmeye başlayacaktır.)

4-MAKALELERİ SESLİ DİNLEME ÖZELLİĞİ

Yakın bir zamanda sitemizdeki yazıları sesli dinleme özelliği sayesinde makale ve yazıları dinleyerek öğrenebileceksiniz.Bunun çalışması test olarak devam etmektedir.Çalışma bittiğinde sitemizde bu özellikten de faydalanabilirsiniz.(Sistem üzerinde çalışma devam etmektedir.)

5-DHBT GÖRSEL (MÜLTİMEDYA) ÇALIŞMALARI

You tube ile DHBT Dersleri ve DHBT Dınavını için gerekli materyelleri görsel ders şeklinde çalışıp yazılı ve görsel olarak istifade edebileceğiniz bölümdür.Bunun alt yapısı kurulmuş olup zaman içerisinde gerekli dersler eklenecektir.(Sistem üzerinde çalışmalar devam ediyor.Uzun zaman ve uğraş gerektirdiği için 2020 -2022 yıllarında inşaallah sitemize eklenecektir.)

6-DHBT DERSLERİ DİĞER ÇALIŞMALAR

Site olarak daha bir çok özelliklerin yapımı devam etmektedir.Sitemizde eksiklikler olabilir.Zaman zaman eksiklikler sitede ağırlaşma ve benzeri durumlar meydana gelmektedir.Bunun için sizden anlayış beklemekteyiz.Sizinde eksik gördüğünüz yerlerde bizlere destek olmanızı ve ilgili görüş ve fikirlerinizi beyan etmenizi rica ediyoruz.

DHBT Sınavının yaklaşmasına binaen her güne bir ders sitemize eklenmektedir.Sitemizde yorumlar bölümü önceki gibi acılmıyor. Direk olarak sayfada yer kapladığı için yorumları göster butonuna tıklayınca yorumlar açılır.

DHBT Dersleri iletişim sayfası ve bazı sayfalarımız yayından kaldırılmıştır.Yayından kaldırılan bölümlerin hepsi anasayfa şablonunda toplanıcaktır.Bu konuda tasarım çalışmalarımız devam etmektedir.

Değerli arkadaşlar sitemizde güncelleme çalışmaları 01.06.2019 Haziran ile başlanacak diye duyurmuş olsak da bizler sitemizde çalışmalara başlamış bulunmaktayız ve yine belli bir süre yeni proje ve tasarım çalışmaları olacaktır.Bizleri takip ettiğiniz için hepinize teşekkür eder. Bu konuda öneride bulunmak isteyen arkadaşlarımız bizlere bilgi ve önerilerini gerek yorumlar bölümünden gerek ise iletişim bölümünden bildirebilirler.Sitemizde altta bulunan linkler kaldırılmıştır.En yukarıdaki site menüsünü kullanın özellikle mobilden yani telefon vb cihazlarla sitemize girenler için önemlidir.Yine kategori başlıklarına tıklanınca sitemizde linklere gidiyor.

En güncel DHBT Bilgileri Cep Telefonunuza gelmesi icin abone olun.