DHBT Testleri Sitesi Yapım Çalışmaları

DHBT TESTİ WEB SİTESİ

Öncelikle değerli arkadaşlar bugün itibari ile sitemiz bir yılını geride bırakmış bulunmaktadır.Malum bu süre zarfında yaklaşık 7 ay gibi bir süre bilgisayar başında duramadık ve istediğimiz gibi site ile ilgilenemedik.Bu durumdan dolayı hakkınızı helal edin.

Mail ve E-postalarımıza dhbt dersleri hakkında oldukça fazla soru sorulmakta bu konuda ilginiz için hepinize teşekkür ederiz.

Ama malum imamlık sınavları kpss sınavları okullarımız derken ve birde bunun yanına iş hayatında sürekli çalışmamız eklenince doğal olarak ilgilenemiyoruz.

Yine aynı şekilde memleket değişimi ve iş durumu bu konuyu çok etkiledi. Dhbt testleri ve dhbt sınavı ile ilgili tüm bilgileri bulabileceğiniz sitemiz şuanda tam anlamıyla aktif değil bunun bizlerde farkındayız ama fırsat buldukça bir şeyler koyup sizlerin faydanıza sunmaya çalışmaktayız.

Bügün itibari ile sitemizin ön yüzünde www.dhbtdersleri.com anasayfasında ufak bir güncelleme meydana gelmiştir.İlerleyen dönemlerde sitemizde bu ve benzeri güncellemeler yapılacaktır.

Dhbt dersleri ilk fırsatta eklenecektir.Yazılı kaynakların aktarılması dhbt testlerin kağıttan bilgisayar ortamına geçirilmesi ve siteye eklenmesi hep zaman isteyen şeyler ve şuanda yoğunluğumuz hat sayfada bu yüzden dhbt sınavının tarihine kadar elimizden gelen eklemeleri yapmaya çalışacağız.

Dhbt ve Kpss ile ilgili gerekli bilgilendirmeler ve haber niteliğinde olan konuları günü günü ne eklemeye gayret etmekteyiz.

Daha da güzel olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ederiz. Dhbt Dersleri sayfamıza olan ilginizden dolayı hepinizden Rabbim razı olsun.

Kamoyuna duyurulur.!

Dhbt Testleri,Dhbt Dersleri Sitesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir