dhbtdersleri.com Google News’de Takip Edelim !

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal medyanın günümüzde hızla yayıldığı ve günümüz web teknolojilerininde her saniye gelişmeye devam ettiği bir dönem içerisinde az da olsa dhbtdersleri.com olarak sosyal medya üzerinde yerimizi almaya ve çalışmalar yapmaya devam etmekteyiz.

Öncelikle sitemizde sizler belki fark etmesenizde sürekli güncellemeler olmaya gerek bilgi gerekse alt yapı çalışmalarının yapılmasına devam edilmektedir.

Son zamanlarda dhbtdersleri.com olarak ziyaretçilerimizin sitemize yoğun giriş ve bizlerle iletişim kurmasına ve bir dua alabilmek adına yararlanmaları bizleri mutlu etmeye devam ediyor.

Hepinizin ilgisine tekrardan bizler site olarak teşekkür ederiz.

DHBT sınavları ile ilgili tüm bilgilerin ücretsiz yayınlandığı sitemizde DHBT adına en doğru ve en hızlı bilgiyi sizlerle anında paylaşmaya tüm cabamızla devam etmeye devam edeceğimizi bildirmekle birlikte malesef camiamızda hala bilgisayar ve teknolojiyi kullanma noktasına sorun yaşayan bir kesim bulunduğunuda buradan üzülerek belirtiyoruz.

Cok büyük bir eksiklik mi ?  Tabiki değil belki ama zaman zaman ihtiyaç olduğunuda buradan belirtmek ve azda olsa teknolojinin nimetlerinden yararlanmamız gerektiğini söylemeden de edemeyeceğiz.

Kıymetli dhbtdersleri.com ziyaretcileri bu senenin başında GOOGLE News (Google Haberler) Sayfasına yaptığımız başvurumuz kabul edildiğini buradan bildirmek ve sizlerin bizleri takip etmenizi istiyoruz.

Google News’e yapılan başvurular her zaman kabul edilmemekle birlikte özellikle büyük sitelerin gazete haber sitelerinin resmi olarak kabul edildiğini sizlerde görebilirsiniz.

[better-ads type=”banner” banner=”8654″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

Google News başvurumuzun kabul edilmesi bizlerin GOOGLE tarafından tanındığı ve DHBT adına yapılan çalışmalarımızda kaynak ve bilgi akışımızında düzgünlüğünü destekler nitelikte olduğunun bir göstergesidir.

Sizlerinde GOOGLE News (Google Haberlerde) Sitemizi takip etmenizi istiyoruz.Böylelikle yapılan haberlerden bilgi sahibi olmanın yanı sıra google arama motorunda  bizlerinde aramada üst sıralarda olmasına katkı sağlayacağınızı belirtmekle birlikte google adına güncel bilgilere de ulaşmış olacaksınız.

Aşağıdaki linke tıklayarak takip et butonuna tıklamanız yeterlidir.Destekleriniz bekliyoruz.Kıymetli hocalarım:) 

https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMOztoAswhPi4Aw?hl=tr&gl=TR&ceid=TR%3Atr

dhbtdersleri.com Google News’de Takip Edelim !

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir