Diyanet 98 B ‘den Görevden Alınanlar – 98/B Nedir?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DHBT derslerinden ziyade Diyanet İşleri Başkanlığındaki gerek kadrolu , gerek sözleşmeli , gerek ise vekil personeller olsun kısacası Diyanet İşleri Başkanlığında çalışan tüm personelleri ilgilendiren bir konuları ele almaya devam ediyoruz.

Son zamanlarda Diyanet İşleri Başkanlığın’da farklı konular gündeme gelmeye devam etmekle birlikte Hukuk Alanında yaşanan bir takım olumsuzlukları ve bu konuda ciddi manada bilgi sahibi olmayan veya mağduriyeti olanları gündeme almaya devam etmekle Diyanet İşleri Başkanlığın’da göreve atanma görev içerisinde bulunma durumlarının şartlarının geçerli olmasını gerektiren bazı kurallar mevcuttur.Bu kurallardan bir tanesi belki hepimizin duyduğu 98-B maddesidir.

Öyle yada böyle bir şekilde Diyanet İşleri Başkanlığında görevli personeller 98-b maddesini duyup farkında olmadan bilgisiz olabiliyorlar.İşte bizde bugünkü yazımızda bu konuyu gündeme almaya ve sizleri az da olsa bilgi sahibi yapmaya karar verdik.

[better-ads type=”banner” banner=”8654″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″ lazy-load=””][/better-ads]

Haber İçeriği Gün İçeriğinde Eklenmeye DEVAM edecektir.

Diyanet 98 B ‘den Görevden Alınanlar – 98/B Nedir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir