DHBT ve MBSTS Pratik Hazırlık Kitabı Bilgi Hazinesi Satılık

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DHBT Ve MBSTS Pratik Hazırlık Kitabı Bilgi Hazinesi Satılık

Aynı kitaptan bir tane daha elimizde mevcuttur. Konu başlığı ve fiyat aşağıdaki gibidir.Almak isteyen olursa bizlere ulaşabilir.

(Kitabımızı Esra Hanım almıştır . Kargo işlemi  başarı ile tamanlanmış olup, Esra hanım kitabım ulaştı diye teşekkür mesajını bizlere bildirmiştir. Lütfen mesaj ve yorum yazmayın. İlgili konu örnek olması bakımından sitemizde durmaktadır.)

Değerli arkadaşlar elimde bulunan ve ihtiyaç fazlası olan kitaplarımı satmaya karar verdim.

Bir kısmını hediye ettiğim bir kısmını verdiğim emeğim olan ve bazılarından da ikişer tane olması ” Diyanet İşleri Başkanlığı Yeterlik ve MBSTS Pratik Hazırlık Kitabı Bilgi Hazinesi ” ‘isimli ikinci el kitap satılıktır.

2014 yılında ilk DHBT Sınavına girdiğimde bu kitaptan çalışmıştım 73 küsüratlı bir not aldım.

Sınav sonrası kitaplarımı kaybettiğimi düşündüm ve hatta bir tane daha almıştım.

Elimde iki adet bulunmaktadır. O yüzden satılıktır. Herhangi bir ticari amaç ile kitabı satmıyorum, ihtiyaç fazlası yüzünden satıyorum.

Altı çizili olanı değil , ikinci aldığım daha el değmemiş sadece tek tük diğerini bulamadığım kaybettiğimi düşündüm sıralarda bir kere üstünden geçtim , yani kitabı yüzeysel olarak bitirdim testleri yaparken bile şıkları boş kağıtlara işaretleyerek çözmüştüm.

Sınav zamanı neden ilana koymadın diyen arkadaşlar olabilir.

Değerli arkadaşlar o zamanlar böyle bir şey yapmayı etik olarak görmediğimden ve ticari amaç gibi algılanacağından bu zamana bıraktım bu konuyu hatta bununla ilgili sitede geniş çaplı bir duyurumuz olacak tabi alt yapısı hazırlandığında.

Kitabın tanıtımına gelirsek kitap genel olarak tanımlar ve testler üzerinden tam olarak güncel olmasa da bence tam yeterli değil ama tüm bilgileri okuduğunuzda az da olsa ( İHL ) imam hatip lisesi ve ön lisans ilahiyat alanında yararlanılabilir.

Diyanet İşleri Başkanlığı Yeterlik ve MBSTS Pratik Hazırlık Kitabı Bilgi Hazinesi Kitabına ait Resimler (Resimler Kendi Cekimimdir.Alıntı ve resimlerde oynama yoktur.)

Dhbt Satilik Kitap

Dhbikincel Kitap

Kitabın Yazarları kendi alanında tanınmış hocalardan , alanında uzman ilahiyatçı ve Diyanet Personellerinden oluşmaktadır. Ön söz ve açıklama kitapta var tekrardan burada yazmak istemiyorum.

Piyasada kitabın satışı devam ediyor mu ? Diye baktım bazı yerlerde devam ediyor ve fiyat aralıkları sitelere göre değişiyor misal n 11 sitesin 63 TL gibi bir fiyat yazmış iken Amazon da sadece bir adet ve 26 TL yine elit kitap ve bir kaç sitede aynı 26 TL ve satışları tükenmiş vaziyette.Kitabın yeni basımı 75 TL ‘den kitap yurdunda 59 TL ye düşmüştür.İçerik olarak sadece kapak resmi değişmiştir.

Önümüzdeki sınavlarda kitabın basımı olur mu ? veya olursa fiyatı nasıl olur ? bunu bilmemekle birlikte detaylar alttaki gibidir.

Benim burada satışa sunduğum fiyat olarak 30 TL dir.

Kitabı almak isteyenler Whatsapp ve Yorumlar kısmından veya WhatsApp iletişim numaramızdan bizlerle iletişime geçebilirler.(Kitabımızı Esra hanım almıştır. )

(Daha önce hocam 10 TL vereyim ve benzeri gibi davranışta bulunanlar kesinlikle yazmasınlar.Biz ticaretini yapmıyoruz ama tüm kitaplara emek vererek aldık.)

Kısa bir Not Kargo Gönderimi PTT KARGO ile yapılmaktadır.

 

 

DHBT ve MBSTS Pratik Hazırlık Kitabı Bilgi Hazinesi Satılık

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum

 1. 12 Ekim 2019, 22:04

  ??

  Cevapla
 2. alabilir miyim mumkunse

  Cevapla
 3. Selamün Aleyküm fiyatı nekadar acaba

  Cevapla