Diyanet İşleri Başkanlığımız Gözbebeğimizdir !

Değerli arkadaşlar her sınav öncesi malum sınavı kazanamayanlar olsun , başarısız kişiler… yenilen pehlivan güreşe doymaz misali Diyanet İşleri Başkanlığını keyfi olarak topa tutmaktadır.

Bu gibi kişilerin öncelikle başarısızlıklarını kabul edip , daha güzel hazırlıklar yapıp önümüzdeki sınavlara daha cok çalışmaları gerektiğini nacizane tavsiye ediyoruz.

Sınavlarda bir yolsuzluk varsa önçelikleli olarak bildirmeniz gereken kurum ve merciler devletimizin Resmi Bimer Cimer vb kurumlarıdır.

Sınav itirazlarınızı ve şahit olduğunuz yolsuzlukları yazılı dilekçe ile belirtirseniz sizin için daha güzel olacaktır.

Aksi taktirde girilen her eylem ve çaba Halkın ve Diğer kurumların arasında Diyanet İşleri Başkanlığımızı yıpratmaya yönelik olacaktır.

Diyanet İşleri Başkanlığımızın yapmış olduğu sözlü mülakat sınavlarında hakkı yenildiğini idda eden arkadaşlarımız haklı iseler haklarını talep edebilirler lakin sosyal medya üzerinde ve benzeri internet ortamında

Diyanet Torpil yapıyor , şöyle yapıyor diyerek Diyanet İşleri Başkanlığımızı yıpratmaya kimsenin hakkı yoktur.

Hatalı yerlerin eleştirilmesi güzel ve örnek bir davranış olmakla birlikte Siz değerli hoca adaylarımızın bu konuda temkinli ve vakaarlı davranmasını sizlerden rica ediyoruz.

Rabbim hakkı hak bilip hakka uyan Batılı batıl bilip batıldan uzak duranlardan eylesin bizleri.Sitemizde Diyanet İşleri Başkanlığımıza Hakaret ve Karalamaya yönelik eylem vb tekliflerin yapılmasına hiçbir şekilde izin verilmeyecektir.

Lütfen sosyal medya facebook ve benzeri platformlar da bu şekil eylem ve davranışları desteklememiz konusunda bizden yardım istemeyin.

Diyanet İşleri Başkanlığı bizim göz bebeğimizdir.Herhangi bir sorun varsa Devletimiz sizin vermiş olduğunuz dilekçeler neticesinde işlem başlatır gerekli soruşturmalar yapılır ve hatalı insanlar varsa haklarında bilgilendirme ve işlemleri yapar.

Kişilerin hatalarını koskoca bir kurum olan Diyanet İşleri Başkanlığına atfetmek kaş yaparken göz çıkarmak gibidir.

O yüzden siz değerli saygılı ziyaretcilerimiz bu konuda lütfen daha temkinli olun.Diyanet İşleri Başkanlığımızın temsil ettiiği misyon ve vizyonu aklınızdan çıkarmayın.

En güncel DHBT Bilgileri Cep Telefonunuza gelmesi icin abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.