Ersağ Temizlik Ürünleri

Kıymetli hocalarım öncelikle belkide yeri değil ama bir üniversiteye gidecek olan sevgili kardeşimizin kendi ücretini çıkarmak adına yapmış olduğu ersağ temizlik ürünlerini satarak okul ücretini kendisi çıkarmaktadır.

Bizlere de rica üzerine elindeki temizlik ürünlerini bildirmiş olup malzemeleri  bizle paylaşarak satılması ve ona destek olunması kararını aldık.

Kendimizde bu temizlik ürünlerinden bir adet şampuan bir adet duş jeli alarak site olarak destekleme kararı aldık. Sizlerden de ihtiyacı olan kardeşlerimizin özellikle bayan hocalarımızın ve hoca adaylarımızın bu kardeşimize destek vermesini canını gönülden rica ederiz.

Daha önce 2.el kitaplarımızı sitemizde yayınlayarak  siz değerli üyelerimize uygun şekilde ptt kargo ile adreslerinize göndermiştik.Bu konuda da yine aynı şekilde kargolar tarafımızda gönderilecektir.

Amacımız ticari olmayıp sadece bayan kardeşimize yardımcı olmaktır.

Konu ile ilgili bizzat site sahibi olarak bizler ilgileniyoruz.Yapacağınız desteklerden dolayı şimdiden Rabbim razı olsun. Özellikle durumu iyi olan bayan hocalarımız ve bayan hoca adaylarımız bu konu ile ilgilenirse mutlu oluruz.

Kardeşimizin bize bildirmiş olduğu Temizlik Ürünleri hiç açılmamış orjinal ve hepsi konsantre ve Türk Malı ürünlerdir. Amacımız dediğimiz gibi ürünlerin reklamını yapmak olmamakla birlikte satılmayan ürünleri uygun fiyattan verip kardeşimize destek olmaktır.Yine ürünleri resmi internet sitesinde fiyatları görerek karşılaştırabilirsiniz.

İlgili ürünlerin resim ve bilgilerinin yanı sıra fiyatları da altlarında yazmaktadır.

Resimler kendi ürünlerin oynama ve kopyalama alıntı vb değildir.Kısaca ürünleri tanıtmak gerekirse özellikler ve fiyatları şu şekildedir.

 1. Diş macunu : Ağız içi yaraları ve mide yaralarına iyi gelmektedir.İçerisinde misvak aloevera propolis içeriklidir.Parapen içermez.Tanesi 30 TL ‘ dir. .(Toplam üc adet vardır.Fiyat tane fiyatıdır.)
 2. Argan Yağlı duş jeli : Yaraları iyileştirir , mikropları öldürür , dezenfekte özelliği bulunmak birlikte kimysal madde içermez , ilhitaplanmaları giderir.(Satış fiyatı resmi sitede 57 TL burada ise 45 TL dir. Üç adet bulunmaktadır.1000 ML yani 1 Litre dir.Tanesi)Lavanta kokulu duş jeli de mevcuttur.
 3. Çamaşır Yıkama Tozu : Marketten aldığımız 6 kg deterjana eş değerdir.25 makine çamaşır yıkar.Çamaşır tozu fosfat içermediği için kışın evinizin içerisinde gönül rahatlığı ile kurutabilirsiniz.(Fiyatı orjinal sitesinde 48 TL ‘ dir. Buradaki satış fiyatı 42 TL ‘ dir. Bu üründen iki tane bulunmaktadır.)
 4. Anti Akne Losyonu : Yoğun sivilceli ciltler için önerilir.Yeni sivilcelerin oluşumunu önler.(Fiyatı  40 TL ‘ dir. Bu üründen bir adet bulunmaktadır.Ürün 200 ml lik tir.)
 5. El Losyonu : Ciltteki yaralara karşı etkilidir.Kış soğuklarında çatlamalara karşı etkilidir.[200 ml satış fiyatı 40 tl olup burada ise 32 TL ‘ dir. 100 ml el losyonu 25 TL ‘ dir. ]
 6. Termal Çamur : Romatizmal ağrılarda dizlere dirseklere uygulanabilir.Sivilce ve cilt lekelerine karşı etkilidir.(Resmi kendi sitesinde satış fiyatı 48 TL olup burada  40 TL ‘ dir. )
 7. Genel Temizlik Sıvısı : Evinizin her bölümündeki leke ve kirlere karşı hoş kokulu konsantre ürün olup 1000 ml yani 1 Litredir.(Resmi kendi satış sitelerindeki fiyatı 33 TL buradaki satış fiyatı 30 TL ‘ dir. Bu üründen 4 adet vardır.)
 8. Propalisli Şampuan : Normal ve yağlı saclarda kullanabileceğiniz kimyasal içermeyen saç dökülmelerine karşı etkili saç derisindeki yaralara iyi gelmektedir.Ürün 1000 ml yani 1 litredir.(Kendi satış sitelerindeki fiyatı 87 TL ‘ dir. Buradaki satış fiyatı 75 TL ‘ dir. Kısa bir not: Ürünü ben bizzat kullandım özellikle ensemdeki yaralara karşı iyi geldi.)
 9. Damla Konsantre : Evinizin her bölümünde ve çıkmayan mürekkep lekelerinde halı ve koltuklarda bir litre suya iki damla olarak ilave ederek kulllanabileceğiniz  konsantre üründür.1000 Ml yani 1 litredir.(Ürünün resmi kendi satış sitelerindeki fiyat 69 TL ‘ dir. Buradaki satış fiyatı 60 TL ‘ dir. Üründen 3 adet bulunmaktadır.)
 10. Çamaşır Aktif : Beyaz çamaşırlarda ana yıkamada 3 kapak renkli çamaşırlarda 1 kapak kullanılan sıvı hoş kokulu fosfat ve kimyasal içermeyen konsantre çamaşır detarjanıdır.Renkli çamaşırlarda 66 yıkamadır.1000 ml yani 1 Litredir.(Üründen 3 adet mevcuttur.Kendi sitelerindeki satış fiyatı 29 TL ‘ dir. Bizim buradaki satış fiyatımız 25 TL ‘ dir. )
 11. Çamaşır Kokusu : Çiçek , pudra ve yeşil orman kokularının hakim olduğu bu ürün çamaşırlarınızda hoş ve güzel kalıcı bir koku kalmasına yardımcı olan ürün yumuşatıcı gözüne ürünün kendi kapağı ile 1 kapak ilave edilerek kullanılır.Ürün 500 ml yani yarım litredir.En az 30 yıkama sağlar.(Kendi satış sitelerindeki fiyatı 31 TL ‘ dir.  Bizim buradaki satış fiyatımız 25 TL ‘ dir. )

   

Ürünlerin özellikler ve açıklamaları yukarıdaki gibidir.Kıymetli hocalarım ürünleri bazı yerlerde özellikle büyük satış sitelerinde belki daha ucuza bile bulabilirsiniz.Kendi satış sitelerindeki fiyatları ile bizim burada satışa sunduğumuz fiyatlar yazılmış olup.

Kesinlikle ticari amaçlı satılmamaktadır.Bir bayan talebe kardeşimize destek amaçlı ürünler satışa sunulmuştur.Bayan üyelerimizden durumu iyi olanlar özellikle desteklerini verirlerse çok mutlu oluruz. Ürünler ve iletişim için Whatsapp iletişim Numaramız : 0 543 642 73 90

En güncel DHBT Bilgileri Cep Telefonunuza gelmesi icin abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.