Fazla Kitaplarınızı Değerlendirelim

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Değerli hocalarım belki bir coğumuzun evinde kütüphane olmakla birlikte elinizde kullanmadığınız veya ihtiyaç fazlası kitapları nasıl değerlendirebiliriz ? 

Öncelikle bizler bile kendi evlerimizde  olmak üzere belki koskoca bir kütüphane ve ders kitaplarına ,çalışma notlarına sahibiz ve  mevcut olan bu eserlerden bazılarını gerek sitemizde bir çok arkadaşa ulaştırılması ve çevremizde olanlara ulaştırılmasını sağladık.

Sitemiz her ne kadar DHBT sitesi olsa da özellikle dini konuları da ve islamiyet ile ilgili kitap arayışında olan arkadaşlar zaman bizlere bazen kitaplar sormakta.

Bugün bu konuyu alel acele açmakla birlikte sizlerinde elinde fazla kitaplarınız varsa bunları site olarak değerlendirelim düşüncesindeyiz. Bu konuda siz siz ziyarecilerimizin öneri nelerdir ? 

Kitap hediyesi veya uygun fiyata kitap ve diğer materyelleri ,  ihtiyacı olanlara ulaştırma konusunda tüm görüşlerinizi bizler bekliyoruz sitemize yorum olarak da yazabilirsiniz veya 0 543 642 73 90 numaralı telefonumuzdan whatsapp ile bizlere öneride bulunabilirsiniz.

Kitapların değerlendirilmesi ile ilgili kendi düşüncelerim şunlardır.

1-Evde boş da veya okunmuş işlemi tamamlanmış kitapları insanlara (ücreti) mukabilinde ulaşmasını sağlamak.

2-Kitap veya eserleri (ders notları ,döküman,islami ve diğer materyelleri) burada tanıtım yaparak insanlara ulaşmasını sağlayıp kitabını veren bu işe aracılık eden ve kitaba ulaşan tüm kişinin fayda sağlaması.

3- Yazıya ileveler yapacağım.Sizler de bu konuda mutlaka bizlere bilgi verin.

Eserleriniz ile ilgili görsel ve bilgileri whatsapp veya telegram üzerinden resimleri ile birlikte bizlerede sunabiliriniz.

0 543 642 73 90

Fazla Kitaplarınızı Değerlendirelim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir