Hazreti Muhammed (s.a.v) Annemari Schimmel Sıfır Kitap

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sıfır kitaptır ve jiletinin içerisindedir. Aynı kitap birden dan fazla olduğu için ihtiyacı olan olabileceğini düşündüğümüz için bu haftanın ilanıdır.

Kitabın diğer internet sitelerinde ortalama fiyatı 25 TL ile 27 TL arasındadır.

Ticari amaçlı olarak kitap ilana eklenmemiştir.

Peygamberimiz (s.a.v) hayatını anlatmak ve onu doğru tanımak amaçlı olarak yayınlanan kitabın fiyatı sitemizde 20 TL’ dir.

Kitap tanıtımı hakkında biraz bilgi vermek gerekirse: Ünlü İslam bilimcisi Annemarie Schimmel’in kaleminden Hz. Muhammed’e İslam inancında gösterilen hürmetin kitabı.

Hz. Muhammed.(s.a.v) Alemlere rahmet olarak gönderilen son peygamber. O’nu anlatmak, kelimelere dökmek oldukça zor.

Hz. Peygamberi tanımak, doğru anlamak ve özellikle örneklenmesi için dikkat edilmesi gereken hususlardan biri, belki de ilki, İslâm’ın ulusal bir din, elçisinin de ulus peygamber olmadığıdır.

Evrensel değerleri ihtiva eden mesajları olan bu dinin Peygamberinin hayatını ve ona gösterilen hürmeti ince eleyip sık dokumak gerekir.

Harvard Üniversitesi İslam Bilimleri Profesörü Annemarie Schimmel, Hz. Peygamber’in doğumu şerefine yapılan kutlamaları, O’nun göklere yolculuğunu, isimlerini ve mucizelerini; günlük hayatta “güzel örneğin” nasıl izinden gidildiğini ayrıntılarıyla anlatıyor.

Tasavvufta, halkın dini hayatında ve günümüzdeki İslami reform hareketi içindeki büyük önemine vurgu yapıyor. “Hz. Muhammed’in ince yolu” 1.5 milyar Müslüman adına o yüce amaca ulaşmak için gidilen Kral Yoludur.

[better-ads type=”banner” banner=”8654″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

Kitaba ait resimler tamamen kendi çekimimiz olup herhangi bir oynama ve düzeltme vb işlem yapılmamıştır.

Kitabın Fiyatı 20 TL’dir. Almak isteyenlere PTT kargo ile gönderim yapılmakla beraber ödeme işlemi online EFT internet üzerinden yapılmaktadır.Kargo ücreti bizlere aittir.

Kitaptan sadece bir adet vardır.Kütahya merkezde oturanlar için kargo ücreti yoktur.

Detaylı bilgi almak için whatsapp iletişim numaramıza mesaj bırakabilirsiniz.

0 543 642 73 90

[better-ads type=”banner” banner=”9146″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

 

AnnemarieHz.muhammed Kitap

 

Hazreti Muhammed (s.a.v) Annemari Schimmel Sıfır Kitap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir