Kendi Dilinden FETÖ – Örgütlü Bir Din İstismarı Raporu Diyanet PDF

featured

Prof. Dr. Mehmet Görmez Diyanet’in FETÖ raporunu açıkladı: Kendi dilinden ‘FETÖ’ örgütlü bir din istismarı Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, Diyanet’in FETÖ raporunu açıkladı.

Görmez’in açıkladığı Diyanet’in FETÖ raporunda önemli ayrıntı olarak ”Bu çalışma aslında artık, geçmiş için değil, gelecek için çok daha büyük önem arz etmektedir.

FETÖ terör örgütünün bunlardan biri olduğundan hiç şüphe yoktur. Yanlış bilgileri doğru bilgilerle harmanlayarak verdiler.

Hemen her konuşmada mutlaka saptırıcı bir ifade adeta satır arasına girmiştir.” İfadelerine yer verildi.

Bu eseri tüm hepinizin incelemesini tavsiye ediyoruz. Sadece din gönüllüsü olan veya hoca olan , hoca adaylarının değil sayfamıza giren bu şekilde bu yazıyı okuyanların bakmalarını rica ediyoruz.

Hazırlanan bu eser bir çok konuda bizleri aydınlatmakta.Emeği geçenlerden rabbimiz razı olsun inşallah.

Kendi Dilinden FETÖ – Örgütlü Din İstismarı Raporu Diyanet PDF İndirmek İçin Alttaki Bağlantıya Tıklayın !

[better-ads type=”banner” banner=”9146″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

[Yükleme bulunamadı.]

[better-ads type=”banner” banner=”8654″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

Bu çalışma, Fetullah Gülen’in kitapları ve konuşmalarından alıntılanmış metinler ve bunlar üzerine yapılan kısa ilmî değerlendirmelerden oluşmaktadır. Buraya alınan pasajlar, Gülen’in kişiliği ve dinî anlayışını yansıtan ilk el güvenilir kaynaklardır.

Özellikle 30- 40 yıl önce cami kürsüsünde veya herhangi bir ortamda sözel anlatım teknikleriyle, bir editörlük sürecinden geçmeksizin dile getirilen fikirler ve değerlendirmeler Gülen’in tabii hâlini ve gerçek fikirlerini net bir şekilde ortaya koymaktadır.

Gülen, bilindiği kadarıyla bu kayıtlarda dile getirdiği fikirleri reddetmediği gibi, gerek televizyon kanallarında seyirciye sunulan dizilerde gerekse yazılı ürünlerine serpiştirdiği anekdotlarda gittikçe daha fazla kullanmış ve mensuplarını bu yolla hipnotize ederek neredeyse robotlaştırmıştır.

[better-ads type=”banner” banner=”8655″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

İslam’ın Kur’an ve Sünnet’e dayalı kelam ve fıkıh usulü çerçevesinde tanımlanan ana yaklaşımı dikkate alındığında bu çalışmada alıntılanan sözler hiçbir şekilde savunulamaz ya da te’vil edilemez.

Kendi Dilinden FETÖ – Örgütlü Bir Din İstismarı Raporu Diyanet PDF

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir