KPSS DHBT-2022 soru ve cevap anahtarı erişim ekranı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kişilerin dört gözle beklediği 2022- KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) sınavı soru kitapçıkları ve cevap anahtarı açıklandı ve dileyen kişilerin verilen link üzerinden erişe bileceği açıklandı.

Kısa süre önce erişebilirliği duyurulan sayfaya olan yoğun ilgi nedeniyle gecikmeler yaşanmakta. İşte öğrencilerin aradığı DHBT-2022 soru kitapçığı ve cevap anahtarı erişim ekranı ile ilgili detaylar…

Milyonlarca öğrencinin dört gözle beklediği aradığı DHBT-2022 soru kitapçığı ve cevap anahtarı açıklandı ve söz konusu sayfaya erişilebilirlik açılınca yaşanan yoğun ilgi yüzünden sistemde gecikmeler yaşanmakta.

KPSS DHBT-2022 soruları ve cevapları açıklandı

2022-KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) Sınavı Temel Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarlarının yayımlandığı açıklandı. Sınava başvuran adayların ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresi üzerinden giriş yapabilecekleri de belirtildi.

KPSS DHBT-2022 soruları ve cevapları ne zamana kadar açık?

Milyonlarca kişinin gözleri soru kitapçığı ve cevap anahtarındayken beklenen haber yapılan bir açıklama ile verildi. Yapılan açıklama ile soru kitapçığı ve cevap anahtarına belirlenen site üzerinden belirli bir süre erişile bilineceği duyuruldu. Yapılan açıklamanın ardından kişilerin aklına soru kitapçığı ve cevap anahtarı ne zaman erişime kapatılacak. Yapılan açıklamadan edinilen bilgilere göre, Temel Soru Kitapçığı görüntüleme süreci 07 Aralık 2022 tarihi saat 23.59 olarak belirlendi. Adaylar bu tarihten sonra kitaplara erişim sağlayamayacaklar.

KPSS DHBT-2022 soru kitapcığı ve cevap anahtarı erişim ekranı

Yapılan son dakika açıklamasına göre erişilebilirliği açılan KPSS DHBT-2022 soru kitapcığı ve cevap anahtarı belgelerine duyulan yoğun ilgi nedeniyle sayfada gecikmeler yaşanmakta. KPSS DHBT-2022 soru kitapcığı ve cevap anahtarına ulasabilmek için TIKLAYINIZ…

KPSS DHBT-2022 soru ve cevap anahtarı erişim ekranı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir