Kuran-ı Kerim Takip Çizelgesi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kuran kursu öğreticilerinin ve talebe okutan tüm hocaların işine yarayacak, kolay, kullanışlı Kuran’ı Kerim ezber listesini hazırlamış bulunmaktayız.

Hazırladığımız ezber listesini yüklediğiniz zaman kendinize göre ekleme veya çıkarma da yaparak düzenleyebilirsiniz. Aynı şekilde Kuran-ı Kerim Takip Çizelgesini dilediğiniz şekilde sure ve dua listesi de yaparak değiştirebilirsiniz.

Çizelgemiz kolaydan – zora; başlangıçta yeni yeni ezberlemeye başlayanların bilmesi gereken kısa sureler, daha sonra da sırayla ezberlenecek olan uzun sureler şeklinde listelenmiştir.

Öğrencileriniz isim ve soy isimlerini ister çıktı aldıktan sonra isterseniz de programı kendiniz düzenleyerek bilgisayarda da yazabilirsiniz.

Kur-an’ı Kerim Ezber Takip Çizelgemiz, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Kuran Kurslardaki müfredatına uygundur. 

Zaman zaman Diyanet İşleri Başkanlığı müfredatta değişiklikler yapsa da Kur-an’ı Kerim ezber programı genelde stabildir.

Kuran-ı Kerim Takip Çizelgesi Yüklemek İçin alttaki bağlantıya Tıklayın.

Yüklemek İçin Tıkla
Kuran-ı Kerim Takip Çizelgesi Excel

16,28 KB

Not: Yukarıdaki dosyamız ücretsiz ve excel formatındadır. Mobil cihazınızda görüntülemek için Microsoft Excel programı olması gerekmektedir. Aksi takdirde Kuran-ı Kerim Ezber Takip Çizelgesi açılmayacaktır.

Kuran-ı Kerim Takip Çizelgesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum