Kur’an Yolu ve Türkce Meâli Tefsir Satılık Sıfır

featured

Kitap etkinliği örnek olarak kalacaktır.Denizliden alan hocamıza teşekkür ederiz.

DHBT adına kitap ile ilgili etkinliklerine devam ediyoruz. Öncelikle bize güvenen ve takip eden destekleyen tüm ziyaretçi hocalarımıza teşekkür ederiz.

Bu haftaki ki kitap tanıtımımız Kur’an Yolu ve Türkce Meâli Tefsir 5 Çiltlik kitabı olacaktır.Kitap ile ilgili tanıtım şu şekildedir.

Bu eser Diyanet İşleri Başkanlığı Yayınları tarafından komisyon tarfından hazırlanmıştır. Baş ucu niteliğinde bir eserdir.

Yazarlar: Prof.Dr.Hayreddin Karaman, Prof.Dr.Mustafa Çağrıcı, Prof.Dr.İbrahim Kâfi Dönmez, Prof.Dr.Sadrettin Gümüş Tamamı 5 cilt olan Kur’an Yolu Türkçe Meal ve Tefsir adlı eserde Kur’an metni, meâli, ve tefsiri yer almaktadır.

Alanlarında uzman bir heyet tarafından yazılan tefsir, mushaf tertibine göre hazırlanmıştır ve ayetler hakkında özlü bilgiler içermektedir.

Eser, Kur’an-ı ibadet olarak okumanın yanında anlamayı hedefleyen her okuyucu için bir başvuru kaynağı mahiyetindedir.

Diyanet İşleri Başkanlığının ve Diyanet Yayın Evinde şuanda bu eserin satımı yapılmamaktadır. Normal Fiyatı 100 TL’dir.

Kaliteli baskı sade,anlaşılır ve farklı kaynaklardan yararlanılarak hazırlanan bu eseri Tek cilt halinde veya toplu halde alabilirsiniz.

Kıymetli hocalarım eser sıfırdır.Hiç kullanılmamıştır. Ev taşıdığımız sırada kutusunda hafif bir yıpranma meydana gelmiştir.Şuan da bir takım fazladan olduğu için sitemize eklenmiştir. Bir takımdan başka yoktur.

Ticari amaç ile kitap satışı olarak algılanmasın kesinlikle lütfen.

Kargo gönderimi EFT işleminden sonra yapılır.Geçikme veya  aksilik olursa mutlak size bilgilendirme yapılır.

Son zamanlarda kargo şirketlerinde yoğunluk mevcut olsa bile size aynı gün veya ertesi gün kargo barkod numarası mutlak verilir.

Kapıda ödeme kesinlikle yoktur.Hocalarım bu konuda çok talep geliyor yine belirtiyoruz.Bizim sitemiz ticari bir site değildir.

Kitap satma amaçlı kurulmamıştır. Kapıda ödeme olduğu zaman 13 TL daha fazla bir tutar ilave edilir.Yine aynı zamanda daha önce yaşadığımız kitabı 20 Tl ye vermişiz 1 kilogramdan ağır olduğu icin kargo ücretini 8.13 TL gibi bir ücret daha sona ilgili yerde bulunmayınca kişi kitap geri geliyor ve çift ödeme yapıyoruz.

Kısa bir ilave not bu zamana kadar kimsenin bir kuruşunu dahi almadık. Son DHBT kitabında EFT ‘yi yapıp hata olana ve daha önce bizden yine Esma Hocamın EFT lerindeki aksaklıklara geri dönüş anında yapıldı.

Güven konusunda bize whatsapptan yazanlar kimsenin bir kuruşuna ihtiyacımız yok bizim.Bu düşüncede olan zaten almasın.

Biraz sitemizle ilgili araştırma ve yazıları okuyun.EFT ile yapılan ödemelerinizde zaten dekontlar durmaktadır  yani tüm yasal haklara sizde bizde sahip olduğumuz ve en güvenli ve ucuz yol bu olduğu icin bu şekilde EFT işlemini tercih ediyoruz. Iban whatsapp üzerinden veriliyor.

[better-ads type=”banner” banner=”9146″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

5 Cilt’in Fiyatı 100 TL  – Kargo karşı tarafa ait: En Uygun Kargo Kitap Anlaşmasından dolayı PTT’dir.Dileyen kendi kargosu veya anlaşmalı kargosu var ise o şekilde de gönderim yapılabilir.PTT’den dememizin sebebi Kitap anlaşması 3.5 TL’dir.Yani en uygunudur.

Tek Cilt Kitap Fiyatı 25 TL – Kargo Ptt Karşı Taraf Ödemeli (Kitap Kampanyası)

İletişim Whatsap Numaramız : 0 543 642 73 90 

[better-ads type=”banner” banner=”8654″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

Satilik Meal

 

Kitap resimlerinde herhangi bir oynama yoktur. Örnek amaçlı bir kaç tane resim ekliyorum zaten daha önce kitap gönderimi yaptığımız kişiler kitapların kalitesini bilir , ama biz yinede ekleyelim.

Bu arada lütfen whatsaptan kitap resmi atarmısınız ve benzeri sorular sormayın. Ödeme şekli EFT ile dir. Kıymetli ziyaretcilerimiz bu seti denizliden bir hocamıza gönderdik.İlan arşiv amaçlı olarak site faliyeti olarak buraya eklenmiştir.

[better-ads type=”banner” banner=”8654″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

 

 

Kur’an Yolu ve Türkce Meâli Tefsir Satılık Sıfır

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir