Peygamberimizin Dilinden Dualar PDF !

featured

Diyanet İşleri Başkanlığımız tarafından hazırlanmış olan Peygamber Efendimizin Dilinden Dualar Kartelası hepimize zaman zaman lazım olabilecek hacimce ufak olmasına karşın anlamca çok önemli bir yere sahip değerli bir çalışmadır.

Toplam 40 adet hadis rivayetini barındırmaktadır. Dualar babında her yerde kullanabileceğimiz peygamberimiz s.a.v ‘ den rivayet edilen güzel bir eser.

Duamız olmasa Rabbimiz bizi neden kabul etsin.

Furkan Süresinde 77.Ayeti kerimesinde  (Müminlere) de ki: “Eğer duanız olmasaydı Rabbim size niçin değer verecekti ki?” (Kafirlere de ki:) “Sonuçta siz de yalanlamış bulunuyorsunuz: bundan böyle (inkarınız) sizin yakanızı asla bırakmayacak!” buyurmaktadır.

O halde bizlerde bu kartelada ki güzel dualardan istifade edebiliriz. Umarım faydalı olmuştur. DHBT Mülakat sınavları için değildir. Hadiste mi soruluyor diye mesaj atanlar için belirtmek isteriz.

Aşağıdaki Dosya İndir ‘ e tıklayarak Hz. Peygamberimizin Dilinden Dualar Kartelasını PDF indirip istifade edebilirsiniz.

Yüklemek İçin Tıkla
Peygamberimizin Dilinden Dualar PDF

78,47 KB

Not: DHBT Dersleri ve DHBT Sınavı Hazırlık için hazırlanan bu sayfadaki veriler Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından ücretsiz olarak yayınlanmış olan Peygamberimizin Dilinden Dualar Kartelasından yararlanılmış olmakla birlikte ,

Hiçbir ücret talep edilmeksizin web sitemizde yayınlanmıştır.  İndirme Linkleri çalışmaması durumunda bizleri bilgilendirmenizi talep ederiz.

Peygamberimizin Dilinden Dualar PDF !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir