Rahle Boy Kur’an’ı Kerim ve Fihristli 41 Yasin

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu hafta sitemize özel ikinci el kitap kampanyasının üçüncüsünü sizlere bilgilendirmek istedik.

Rabbimize şükürler olsun ki elimizde ihtiyaç fazlası olan ve kullanmadığımız kitapların ihtiyacı olanlara iletme konusunda yararlı olduğumuzu düşünüyoruz.

Diğer yayınladığımız ikinci el kitaplarımız sahipleri ile buluştu , umuyorum  yine bu eserlerde ihtiyaçı olan birilerine ulaşacak.Bir nebze faydalı olabildi isek ne mutlu bizlere. Hayır duanızı etmeyi unutmayın.

Üçüncü olarak sitemize eklenen eserleri bu yazımızda tanıtacağız.

1-Kuran-ı Kerim (Miklaplı, Rahle Boy Bilgisayar Hatlı) : Tek bir çizik bile yok hala yeni kokusu üzerinde olan orta boy rahle boyunda Kur’an.

Daha önce A 101 marketlerde satılmakta idi iki adet aldım pembe ve mavi olarak pembe olanını bir bayan arkadaşım için mavi olanını da kendim için almıştım.Şuan da belki de evimde en fazla sayısal olarak çoğunlukta farklı Kur’an’ı Kerimler mevcut.

En temizi ve emek vererek aldığım için burada yayınlamaya uygun gördük.Bu Kur’an’ı Kerim ile sadece bir kere hatim edildi.Tek bir çizik olmamakla beraber yeni kokusu hala üzerindedir.

Kitaba dair açıklama ile birlikte kitabın kampanya zamanında 15TL olmakla birlikte şuan ki piyasadaki değeri ben en düşük 28 TL ye buldum daha düşük fiyata var mıdır bilemiyorum .

Site olarak bizim satış fiyatımız Tek kuran 20 TL’dir. Kur’an’ı Kerime dair resimler kendi çekimimiz olup herhangi bir alıntı veya düzenlenmiş resim değildir.

Kur’an, asırlardan beri en çok okunan ilâhî bir kitaptır. Hattatlar asırlardır onun okunması ve güzel yazılması adına kamışlarını oynatmış, Kur’an’a hizmet etmişlerdir.

Bununla beraber modern çağ bu konuda insanlığa yeni teknikler sunmuş bilgisayar teknolojisi ile hazırlanmış Mushafların ortaya çıkmasına zemin hazırlamıştır.

İşte bu Mushaf da Marmara Üniversitesi öğretim üyelerinden Muhammed Abay’ın uzun bir zaman emek vererek hazırladığı dijital teknolojiye göre çalışılmış bir Mushaf’tır. 

 

2- Fihristli 41 Yasin : Artık bir çoğumuz da bulunan bu eserlerden belki olmayan veya ihtiyacım var kenarda dursun diyen çıkabilir. Bu eser 65 sayfadır.

Orta boy olan bu eserde Kur’an-ı Kerimden bazı belli başı yasin , tebareke , amme vakıa rahman cuma kehf fetih duhan gibi süreler bulunmaktadır.

Genellikle mevlüt merasimlerinde ev sahipleri bu tür kitapları dağıtmaktadırlar. Eser yine sıfır tadındadır.

Elimde iki tane vardır, mevcut Kur’an’ı Kerim’in yanında hediye olsun diye buraya ekledim.

Yani yukarıdaki Kur’an ‘ ı Kerimi kargolar iken bunu yanında vermek amacı ile birazda ekledim. Bununda daha yeni kokusu ilk günkü gibi durmaktadır. Yani sıfır gibidir.

Bazen tek tek fiyat soran ve alanlarda oluyor.Pamuk yayıncılıkta kitabın fiyatı 8.00 Tl den   ₺5,60 ye düşmüştür. Ama  ürünü tek alınca ilginçtir ki kargo fiyatı 8.00 TL yazmaktadır.

Bizim burada belirlediğimiz fiyat 5.00 Tl’dir. İlgili kitaba ait resimler kendi çekimimiz olup herhangi bir oynama ve düzeltme yapılmamıştır.

Kur’an-ı Kerime ait resim bir adet iken bunda iki tane içindekiler ve iç sayfa metni gönderilmiştir.

Arapça metinler mevcut meal icersinde ekli değildir. Bunu da bilgilendirelim.

 

[better-ads type=”banner” banner=”8866″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

 

Kitapların Takım Olarak Fiyatı

Kıymetli ziyaretçilerimiz bu ilanımız iptal olmuştur fiyatlar ve yazımız arşiv amaçlı burada bırakılmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

[better-ads type=”banner” banner=”9131″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

Kitapların gönderimi PTT kargo dışında bir firma ile yapılmamaktadır.

Yeni yeni gelen sorular üzerine hocam elden ödeme yok mu ? diye sorulara gelmektedir.

Ticari bir amaç ile burada bu işlemler yapılmamaktadır.İşlemler EFT üzerinden yapılmaktadır.

Kapıda sadece sizler kargo bedeli olan kitabınların ağırlığına göre değişmekle birlikte 3.50 ve 4.00 TL gibi bir fiyat ödersiniz.

Aynı zamanda EFT işlemi yapıldığı gün veya bir gün sonrası bir aksilik cıkmazsa kargolama işlemi adresinize yapılır ve iki gün içerisinde kitaplarınız elinize ulaşır.Kuran Yasin

 

Rahle Boy Kur’an’ı Kerim ve Fihristli 41 Yasin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir