Telegram’a geçtiyseniz dhbtdersleri.com’a bekliyoruz

featured

Daha önce Telegram kurulduğunda deneme amaçlı açmış olduğumız DHBT sayfamız hiç ilgilenmememize rağmen sayfamızda ortalama 150 kişi katılım yapmış ve bizlerde daha öncede Whatsapp iletişim hattını kapattığımızı belirtmemize binaen alternatif olarak Telegram’a geçmiş olduğumuzu buradan sizlere de bildirmek istiyoruz.DHBT 2022 ders materyel paylaşımları DHBT Telegram sayfamızdan yapılacaktır.Yaklaşık 10 bin kişilik DHBT Facebook grubumuzdan sadece duyurular yapılacaktır.İnstagram sayfalarımızdan bilgilendirmeler yapılacaktır.Aktif  paylaşımlarımız bundan sonra Telegram üzerinden yapılacaktır.

Şuan itibari ile 480 kişi olunmuş , katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Yine aynı zamanda DHBT olarak sosyal medya araçlarını tam olarak kullanamasak da aktif olarak kullanabildiğimiz kadara ile kullanıp insanlara bir nebze yararlı ve faydalı olma noktasında çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Mail iletişim adreslerimiz güncellendiğini daha öncede belirtmiştik.Özellikle sitemize irtibat kuran çok büyük üniversitelerin (İstanbul Üniversitesi Türkiye Geneli DHBT) eski mail adresinden iletişim kurduğunu ve bu mail adresine gelen maillerin geç okunduğunu buradan belirtmek istiyoruz.

Sözü ve konuyu fazla uzatmadan kıymetli arkadaşlar bizler daha önce whatsapp iletişim hattını ve gruplarımızı kapattığımızı söylemiştik.

https://dhbtdersleri.com/whatsapp-iletisim-hatti.html isimli yazımızdan bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

2021 yılı itibari ile Eğer sizler de WhatsApp’ın son düzenlemesinden rahatsız olup Telegram’a geçtiyseniz sizleri Telegram sayfamıza bekliyoruz.

Dhbtdersleri.com’un telegram sayfası için TIKLAYINIZ

İlgili sayfaya gittikten sonra “JOİN” sekmesine tıklarsanız. Sayfaya katılım sağlamış olursunuz.

Dhbtdersleri.com’un telegram sayfası için TIKLAYINIZ

Facebook Grup sayfası için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfası için TIKLAYINIZ
Twitter sayfası için TIKLAYINIZ
İnstagram sayfası için TIKLAYINIZ
Linkedin sayfası için TIKLAYINIZ
Youtube kanalı için TIKLAYINIZ

Sosyal medya araçlarımızdan en aktif olanları Facebook gruplarımız ve İnstagram sayfamızdır.Diğer sayfalar isim olarak mevcut olmakla birlikte şuanda oralarda fazla aktif olamıyoruz.

Yine Telegram sayfamıza Bayan olarak bilgi paylaşımı yapacak Editörler alabiliriz.Tüm gruplarımız bu şekildedir.

[better-ads type=”banner” banner=”8654″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

Editörlük yapmak isteyen (Bayan) olursa sayfamıza yorum yazabilir.Yorum yayınlanmacaktır.Sadece site yöneticimiz görecektir.Telefon veya Mail yolu ile sizlere göre dönüş sağlanacaktır.Katılım ve destekleriniz için teşekkür ederiz.

Fazla vakit bulamadığımızdan dolayı sosyal medya üzerinde aktif olan kardeşlerimizin belli kurallar içerisinde bizlere destek vermesini canı gönülden isteriz.

Sizlerde bu konuda yardımcı olmak isterseniz dediğimiz şekilde bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Hepinize katılım ve desteklerinizden dolayı teşekkür ediyoruz.

[better-ads type=”banner” banner=”8655″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

Sitemize büyük üniversite ve bazı resmi makamlardan dhbtdersleri.com’a ilgilerinin olması ve kaynak gösterilerek sitemizin kullanılması hizmetlerimizden bahsedilmesi bizleri mutlu ediyor.

Telegram’a geçtiyseniz dhbtdersleri.com’a bekliyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir