Üyelik seçenekleri

Normal Ziyaretci
Ücretsiz

Normal ziyaretçi olarak sitemizde bulunmaktasınız.

Üye olmayan site ziyaretçilerimiz üçretli üye olanların sahip olduğu imkanlara sahip olamazlar.Bazı sitemizde yayınlanan içerikleri göremeyebilir ve bazı içeriklerin yarısına ulaşabilirsiniz.

Tüm içeriklere ulaşmak ve sitemizden tam kapasiteli bir şekilde yararlanmak için ücretli üyelik sistemini deneyebilirsiniz.

1 Aylık Üyelik
25 ₺

1 Aylık sitemizden yararlanabilirsiniz.

Lise ve Ön Lisan mezunları için üyelik fiyatı sabittir.Yıllık üye olmadan önce deneme amaçlı olarak 1 aylık üyelik sisteminden istifade edebilirsiniz.

Aylık üyelik sisteminde ile senelik üyelik sistemi kullanıcı erişimi bakımından aralarında fark yoktur.Sizin üye olduğunuz ay içerisinde hangi hizmetler sunulmuş ise sizlerde o hizmetlerden yararlanabilirsiniz.Öncesindeki dosya ve hizmetlere de erişim hakkınız vardır.

1 Aylık süre sonunda üyelik kısıtlanır,memnun kalındığı taktirde üyeliğinizi yükseltebilirsiniz.Senelik üyelik kampanyasında 25 ₺ 'nin üstünü verirsiniz.

Yıllık Üyelik
80 ₺

Bir DHBT dönemi yararlanılır.

DHBT sınavının olduğu sene ve DHBT Mülakat sınavına kadar aktif olarak sitemizden istifade edebilir.

Amacımız DHBT yazılı sınavına girecek olanlara profosyonel manada hizmet vermektir.Liseden yeni mezun olmuş olan kardeşlerimiz için belirlenen senelik ücret fiyatı 60 şeklindedir.

Ön lisans mezunları için belirtilen fiyat 80 ₺'dir.

Üyelerimize özel DHBT Deneme Testleri,Tüm derslere ait deneme testleri,PDF formatında e-kitaplar yine aynı zamanda uzaktan eğitim çalışmaları ve daha fazlası yıllık üyelik sistemimizde mevcuttur.