Whatsapp İletişim Hattı

04:11.2020:Tarihi itibari ile sitemizde whatsapp iletişim destek hattı kapanmıştır.Bundan sonra whatsapp üzerinden hiçbir destek verilmeyecektir.Kurallara uymayan gecenin 3 ün de sabahın 8 inde arayan,aynı soruları tekrar tekrar soran , boş beleşci okumayan aynı zamanda edepsizlik yapan binlerce insan bunlar arasında yararlı ve iyi niyetli bilmeden samimi soru soran okuyan arkadaşlarımızı ve sitemizi takip eden güzel insanları tenzih ediyoruz ama her gün 100 lerce mesaj ve genel kaide yüzde 90 aynı mantıkta olanlara artık destek vermekten ve yardım etmekten yorulduk.

O yüzden destek hattımız kapanmıştır.Yorumlarda aynı ve benzeri yorumlar olursa kesinlikle onanmayacaktır.Sırf bu tür cahiller yüzünden iyi insanlara hizmet edemediğmiz icin özür dileriz.

Ciddi manada DHBT adına bir cok girişimimiz bu tür insanlar yüzünden yapmadık.Umuyoruz ki bu zihniyetin ürünleri dini bir görev sahasında olmaz inşallah.

RABBİMİN VERDİĞİ HİDAYETİ TALEP EDENLERDEN OLMAK DUASI İLE !

24.10.2020: Son güncel kıymetli hocalarım whatsapp iletişim hattımıza çok yoğun mesaj atılıyor.Cevapların yüzde doksanı sitemizde mevcut.Lütfen gece 01:00 dan sonra mesaj atmayın. 

Lütfen bizlere çok mesaj attığınız zaman gerçekten yardım isteyenlere bakamıyoruz bile.Sizlerden ricamız var olan soru ve cevaplar için sitede bulunan konular için mesaj atmayın son zamanlarda ciddi manada zaman ayıramıyoruz ve yetişemiyoruz.Bu ay cevap veremediklerimiz için cok özür dileriz.

23.08.2020. Habere ek kıymetli ziyaretcilerimiz sitemizde olan konularla ilgili soru soranlara kesinlikle bundan sonra cevap vermeyeceğimizi belirtmek isteriz.

Artık sürekli aynı soruları sormaktan vazgeçip siteyi biraz dolaşın.DHBT ile ilgili tüm bilgiler fazlası ile mevcuttur.

10.08.2020 ilave değerli hocalarım öncelikle bayramın 1 haftalık telefon arızamızdan dolayıp whatsapp mesajlarına cevap veremedik.Elimden geldiğince yanıtladım.Yanıtlanmamış sorularınız icin tekrardan mesaj atabilirsiniz.Dua ile

Değerli Hocalarım öncelikle hepinize selamun aleyküm.

Bildiğiniz gibi sitemizde İletişim Bölümü ve Yorumlar bölümünde ilk fırsatta sorularınıza cevap vermeye çalışıyoruz.

Zamanımız ölçüsünde bugüne kadar en hızlı şekilde sizlerle iletişim kurmaya soru ve sorunlarınıza çözüm bulmaya ve yanıt vermeye çalışıyoruz.

DHBT Dersleri internet sitesi olarak sitemize Whatsapp İletişim Hattı kurulmuştur.Daha önceden böyle bir şeyi bizler sitemizde yapmıştık ama malesef Whatsapp iletişim Hattını gereksiz yere çok fazla kullanıldığı için sitemizden kaldırdık.

İletişim bölümünden mailleri ve bazı şeyleri konturol etmek zaman aldığı ve unutulduğu için tekrardan Whatsapp iletişim hattını kurduk ve İletişim bölümünün linkini siteden kaldırdık sorularınıza cevap vermek adına ve iletişimin daha hızlı olması adına Whatsapp İletişim Hattını kurduk.

Bazen iletişim panelinden gönderilen mesajları konutrol edemeyip unuttuğumuz ve gözden kaçırdıklarımız olabiliyor ve buna binaen Whatsapp İletişim Hattı sitemize tekrardan eklendi.

DHBT Dersleri sitesi adına sizlerden Whatsapp İletişim Hattını Lütfen düzgün bir şekilde kullanmanızı rica ediyoruz.Daha sonra sizlere ters cevaplar verip kalbinizi kırmak istemiyoruz.

Whatsapp İletişim Hattını Kullanan Arkadaşlardan Bazı Kurallara Uymasını İstiyoruz.Bu kurallarımız şu şekildedir.

Kurallara geçmeden önce kesinlikle arama yapmayın kardeşlerim siteden arama yapanlara küfredicem artık bilginiz olsun.Terslersem baştan söylüyorum terslerim ona göre şimdiden uyarım sizi bunu ilave ekliyorum madde değil.

İnsan gibi buraya numaramızı koyduk sorularınızı daha hızlı yanıt verebilmek adına ama sizler şimdi edebimi bozarak yazacam elinizi kıpırtadım arama veya mesaj yazmak yerine ki sorulan soruların aşağıda belirttiğim gibi yüzde 90’ından fazlası sitede mevcut hala inadına arıyorsunuz.Kesinlikle arayanlara gereken cevabı verecem.

Kuralları hatırlattım aşağıda siz aradığınızda işte olabiliriz,namaz kılıyor veya kıldırıyor olabiliriz,yeri gelir 13 saat çalışır yeri gelir ev taşıyoruzdur yeri gelir arabada birşeyler yapıp trafikte olabiliriz veya da da bir başkasından bütün bu işler ve daha fazlası ile ilgili telefon bekliyoruzdur.

Şu zamana kadar terslemedim ama bugünden itibaren tersleneceğinizi bilerek arayın.Mesaj attığınızda ben size zaten dönüş yapıyorum ki bu iletişim hatından erkek veya bayan olsun bir çok arkadaşımız hocamızla güzel iletişime sahip olduk ama burası acil 112 hattı gibi her kafanıza esince arayabileceğiniz bir iletişim hattı değil biraz ciddi olun kuralları tekrardan aşağıda hatırlatıyoruz.

1-Sitemizde Whatsapp İletişim Hattından sormuş olduğunuz konuların yüzde 90 mevcuttur.Arama butonu üstelik menü de eklidir.

Aramak istediğiniz kelimeyi yazsanız çıkacaktır,karşınıza ve lütfen bu konuda anlayışlı olun.Örnek günde  en  az 20 kere DHBT Sınav Tarihileri için mesaj atılsa siz nasıl tepki verirsiniz.

2-Whatsapp iletişim Hattını kullanırken lütfen gecenin 3 ‘ünde arka arkaya mesaj atmayın.Saatin geç olmasından ziyade takır takır yazılıyor,yani insan uyuyor iken kalk yanıtla diyecek şekilde mesaj yazılıp bildirim gelmesi hiç hoş değil.

3-Whatsapp İletişim Hattını kullanırken size hemen yanıt verilmesini lütfen istemeyin.Bazen çok yoğun olduğumuz veya fazlası ile gelen sorular olduğunda bakamayabiliyoruz.Bu konuda ısrarda etmeyin.

4-Yine Whatsapp iletişim Hattını kullanırken lütfen site bizi yönlendirdi,aradık bulamadık falan filan demeyin.Hocalarım tıkladınız bizim iletişim numaramız cıktı siz girdiniz 🙂 bunu da tebessümle yazıyorum.

5-Whatsapp grubumuz yoktur.Özellikle bizi de Whatsapp grubunuza eklermisiniz diyen sevgili hocalarım buna ayıracak zamanımız olmadığı için malesef grubumuzu kapattık ve kurulmasını düşünmüyoruz.Numaramız mevcut sizler grup açarsanız bizi ekleyebilirsiniz.

6-Lütfen 2019 da KPSS sınavına girdim 2020 de DHBT ile girmesem olur mu ve ya puan 2 yıl geçerli tekrar girmem gereklimi diye sormayın.

Sorduğunuz tüm sorular var sitemizde biraz okuyun.Aksi taktirde Whatsapp destek ve haber hattını kapatmak zorunda kalacağız.Aşırı derecede özelden mesaj geliyor.Biraz okuyalım kolaya kaçmayalım.

7-Aynı sorular soranlara kesinlikle artık yanıt verilmeyecek.

Şimdilik bu maddelere önemle uyarsanız çok mutlu oluruz.Sona ters cevaplar verirsek lütfen üzülmeyin.Biraz empati yapın.Bu arada eklemeyi unuttuğum en önemli konulardan bir tanesi bazılarınız testler atıyor.Rabbim razı olsun.

Özellikle onlar bu yazıyı mutlaka okuyacaktır.İlk fırsatta ekleyeceğim biliyorum çok zaman geçti ama inanın fırsatım olmuyor.

Anlayışınız için hepinize teşekkür eder ve beş yılı geride bırakmanın yine DHBT adına ilk ve en kaliteli site olmanın gurubu ile kalbini kırdıklarımızdan helallik istiyoruz.

Hepiniz değerlisiniz ve seviliyorsunuz bunu asla unutmayın.Sitemizi desteklemeye lütfen devam edin.

En güncel DHBT Bilgileri Cep Telefonunuza gelmesi icin abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum
  1. hafize diyor

    hocam bu tür insanlar yüzünden bizim ciddi manalarda sorularımız kalıyor.dhbt dersleri sitesi olarak senelerdir sizleri takip ediyorum.br cok konuda destek oldunuz için teşekkür ederim .