DHBT Dersleri Whatsapp İletişim Hattı ✅

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Değerli Hocalarım öncelikle hepinize selamun aleyküm.

Bildiğiniz gibi sitemizde İletişim Bölümü ve Yorumlar bölümünde ilk fırsatta sorularınıza cevap vermeye çalışıyoruz.

Zamanımız ölçüsünde bugüne kadar en hızlı şekilde sizlerle iletişim kurmaya soru ve sorunlarınıza çözüm bulmaya ve yanıt vermeye çalışıyoruz.

DHBT Dersleri internet sitesi olarak sitemizde Whatsapp İletişim Hattı tekrardan aktif edilmiştir.. Daha önceden böyle bir şeyi bizler sitemizde yapmıştık ama malesef Whatsapp iletişim Hattını gereksiz yere çok fazla kullanıldığı için sitemizden kaldırmıştık.

İletişim bölümünden mailleri ve bazı şeyleri kontrol etmek zaman aldığı ve unutulduğu için tekrardan Whatsapp iletişim hattını kurduk ve İletişim bölümünün linkini siteden kaldırdık sorularınıza cevap vermek adına ve iletişimin daha hızlı olması adına Whatsapp İletişim Hattını tekrardan aktif hale getirdiğimizi burdan bildirmek isteriz.

Bazen iletişim panelinden gönderilen mesajları kontrol edemeyip unuttuğumuz ve gözden kaçırdıklarımız olabiliyor ve buna binaen Whatsapp İletişim Hattı sitemize tekrardan sitemize eklendiğini belirtmek isteriz.

DHBT Dersleri sitesi adına sizlerden Whatsapp İletişim Hattını Lütfen düzgün bir şekilde kullanmanızı rica ediyoruz.

Whatsapp İletişim Hattını Kullanan Arkadaşlardan Bazı Kurallara Uymasını İstiyoruz. Bu kurallarımız şu şekildedir.

Kurallara geçmeden önce kesinlikle telefon araması yapmayınız. Sitemizde mevcut konuları bulamadığınızda whatsapp hattımızdan sorabilirsiniz.

Kuralları hatırlattım aşağıda siz aradığınızda işte olabiliriz, namaz kılıyor veya kıldırıyor olabiliriz, yeri gelir 13 saat çalışır yeri gelir ev taşıyoruzdur yeri gelir arabada bir şeyler yapıp trafikte olabiliriz veya da da bir başkasından bütün bu işler ve daha fazlası ile ilgili telefon bekliyoruzdur.

Bu yüzden sizler mesaj attığınızda kesinlikle dönüş sağlanacaktır. Bazı arkadaşlarımızın instagram kullanmadıkları ve sitemizden daha önce numaralarmızı aldıkları yine bizlerinde mailleri kontrol etme imkanı sürekli olmadığı için whatsapp iletişim hattını dediğimiz gibi tekrardan aktif etmeyi uygun gördük.

1-Sitemizde Whatsapp İletişim Hattından sormuş olduğunuz konuların yüzde 90 mevcuttur. Arama butonu üstelik menü de eklidir. Aynı zamanda dhbtdersleri.com sitemizin ana sayfasına sitenin ara yüzünede arama eklenmiştir.

Aramak istediğiniz kelimeyi yazsanız çıkacaktır, karşınıza ve lütfen bu konuda anlayışlı olun. Örnek günde  en  az 20 kere DHBT Sınav Tarihileri için mesaj atılsa siz nasıl tepki verirsiniz.

2-Whatsapp iletişim Hattını kullanırken lütfen gecenin 3 ‘ünde arka arkaya mesaj atmayın. Saatin geç olmasından ziyade takır takır yazılıyor ,yani insan uyuyor iken kalk yanıtla diyecek şekilde mesaj yazılıp bildirim gelmesi hiç hoş değil.

3-Whatsapp İletişim Hattını kullanırken size hemen yanıt verilmesini lütfen istemeyin.Bazen çok yoğun olduğumuz veya fazlası ile gelen sorular olduğunda bakamayabiliyoruz. Bu konuda ısrarda etmeyin.

4-Yine Whatsapp iletişim Hattını kullanırken lütfen site bizi yönlendirdi , aradık bulamadık falan filan demeyin. Hocalarım tıkladınız bizim iletişim numaramız cıktı siz girdiniz :) bunu da tebessümle yazıyorum.

5-Whatsapp grubumuz yoktur.Özellikle bizi de Whatsapp grubunuza eklermisiniz diyen sevgili hocalarım buna ayıracak zamanımız olmadığı için malesef grubumuzu kapattık ve kurulmasını düşünmüyoruz.

Numaramız mevcut sizler grup açarsanız bizi ekleyebilirsiniz. Telegram grubumuz vardır.Sitede linki de mevcuttur.

6-Lütfen 2021 de KPSS sınavına girdim 2022 de DHBT ile girmesem olur mu ve ya puan 2 yıl geçerli tekrar girmem gereklimi diye sormayın.

Sorduğunuz tüm sorular var sitemizde biraz okuyun.Aksi taktirde Whatsapp destek ve haber hattını kapatmak zorunda kalacağız. Aşırı derecede özelden mesaj geliyor. Biraz okuyalım kolaya kaçmayalım.

7-Aynı sorular soranlara kesinlikle artık yanıt verilmeyecek.

Şimdilik bu maddelere önemle uyarsanız çok mutlu oluruz.Sonra ters cevaplar verirsek lütfen üzülmeyin. Biraz empati yapın. Bu arada eklemeyi unuttuğum en önemli konulardan bir tanesi bazılarınız testler atıyor. Rabbim razı olsun.

Özellikle onlar bu yazıyı mutlaka okuyacaktır. İlk fırsatta ekleyeceğim biliyorum çok zaman geçti ama inanın fırsatımız olmuyor.

Anlayışınız için hepinize teşekkür eder ve yedi yılı geride bırakmanın yine DHBT adına ilk ve en kaliteli site olmanın gurubu ile kalbini kırdıklarımızdan helallik istiyoruz.

DHBT Dersleri Whatsapp İletişim Hattı ✅

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 2022 dhbt sınavı için kpss sınavı nezaman girilecek yeni katıldım kanalınıza…yardımcı olurmusunuz

  Cevapla
  • Yönetici 9 Ağustos 2021, 12:22

   aralık ayında hocam inşallah şuan resmi tarihler yayınlanmadı sene başında yayınlanacaktır.

   Cevapla
 2. hocam bu tür insanlar yüzünden bizim ciddi manalarda sorularımız kalıyor.dhbt dersleri sitesi olarak senelerdir sizleri takip ediyorum.br cok konuda destek oldunuz için teşekkür ederim .

  Cevapla