Whatsapp İletişim Hattı

Değerli Hocalarım öncelikle hepinize selamun aleyküm.Bildiğiniz gibi sitemizde İletişim Bölümü ve Yorumlar bölümünde ilk fırsatta sorularınıza cevap vermeye çalışıyoruz.

Zamanımız ölçüsünde bugüne kadar en hızlı şekilde sizlerle iletişim kurmaya soru ve sorunlarınıza çözüm bulmaya ve yanıt vermeye çalışıyoruz.

DHBT Dersleri internet sitesi olarak sitemize Whatsapp İletişim Hattı kurulmuştur.Daha önceden böyle bir şeyi bizler sitemizde yapmıştık ama malesef Whatsapp iletişim Hattını gereksiz yere çok fazla kullanıldığı için sitemizden kaldırdık.

İletişim bölümünden mailleri ve bazı şeyleri konturol etmek zaman aldığı ve unutulduğu için tekrardan Whatsapp iletişim hattını kurduk ve İletişim bölümünün linkini siteden kaldırdık sorularınıza cevap vermek adına ve iletişimin daha hızlı olması adına Whatsapp İletişim Hattını kurduk.

Bazen iletişim panelinden gönderilen mesajları konturol edemeyip unuttuğumuz ve gözden kaçırdıklarımız olabiliyor ve buna binaen Whatsapp İletişim Hattı sitemize tekrardan eklendi.

DHBT Dersleri sitesi adına sizlerden Whatsapp İletişim Hattını Lütfen düzgün bir şekilde kullanmanızı rica ediyoruz.Daha sonra sizlere ters cevaplar verip kalbinizi kırmak istemiyoruz.

Whatsapp İletişim Hattını Kullanan Arkadaşlardan Bazı Kurallara Uymasını İstiyoruz.Bu kurallarımız şu şekildedir.

1-Sitemizde Whatsapp İletişim Hattından sormuş olduğunuz konuların yüzde 90 mevcuttur.Arama butonu üstelik menü de eklidir.

Aramak istediğiniz kelimeyi yazsanız çıkacaktır,karşınıza ve lütfen bu konuda anlayışlı olun.Örnek günde  en  az 20 kere DHBT Sınav Tarihileri için mesaj atılsa siz nasıl tepki verirsiniz.

2-Whatsapp iletişim Hattını kullanırken lütfen gecenin 3 ‘ünde arka arkaya mesaj atmayın.Saatin geç olmasından ziyade takır takır yazılıyor,yani insan uyuyor iken kalk yanıtla diyecek şekilde mesaj yazılıp bildirim gelmesi hiç hoş değil.

3-Whatsapp İletişim Hattını kullanırken size hemen yanıt verilmesini lütfen istemeyin.Bazen çok yoğun olduğumuz veya fazlası ile gelen sorular olduğunda bakamayabiliyoruz.Bu konuda ısrarda etmeyin.

4-Yine Whatsapp iletişim Hattını kullanırken lütfen site bizi yönlendirdi,aradık bulamadık falan filan demeyin.Hocalarım tıkladınız bizim iletişim numaramız cıktı siz girdiniz 🙂 bunu da tebessümle yazıyorum.

5-Whatsapp grubumuz yoktur.Özellikle bizi de Whatsapp grubunuza eklermisiniz diyen sevgili hocalarım buna ayıracak zamanımız olmadığı için malesef grubumuzu kapattık ve kurulmasını düşünmüyoruz.Numaramız mevcut sizler grup açarsanız bizi ekleyebilirsiniz.

Şimdilik bu maddelere önemle uyarsanız çok mutlu oluruz.Sona ters cevaplar verirsek lütfen üzülmeyin.Biraz empati yapın.Bu arada eklemeyi unuttuğum en önemli konulardan bir tanesi bazılarınız testler atıyor.Rabbim razı olsun.

Özellikle onlar bu yazıyı mutlaka okuyacaktır.İlk fırsatta ekleyeceğim biliyorum çok zaman geçti ama inanın fırsatım olmuyor.

Anlayışınız için hepinize teşekkür eder ve beş yılı geride bırakmanın yine DHBT adına ilk ve en kaliteli site olmanın gurubu ile kalbini kırdıklarımızdan helallik istiyoruz.

Hepiniz değerlisiniz ve seviliyorsunuz bunu asla unutmayın.Sitemizi desteklemeye lütfen devam edin.

En güncel DHBT Bilgileri Cep Telefonunuza gelmesi icin abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.