Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları ve Yayın Politikası

DHBT Hazırlık Sayfası yani DHBT adına açtığımız dhbtdersleri.com sitemizin kullanım koşulları ve yayın politikasını sizlere açıklamakta fayda görmekteyiz.

Kullanım Koşulları Yayın politikalarımız site olarak Misyon ve Vizyonuzmuz ve diğer sayfalarımızda da bir kısmı belirtilmiş olsa da biz kurumsallaşma adına tekrardan böyle bir başlık açıp önemle üzerinde durulması gereken şeyleri bilgilendirmek istiyoruz

Bu kullanım koşulları ve yayın politikasına bağlı kalınarak sitemiz hizmet verme anlayışını sahiptir.

Bunun dışında sormuş olduğumuz sorular ve yapmış olduğunuz yorumlar kurallar ve yayıncılık ilkelerimizi bağlı kalınarak yayınlanmaktadır.

Bu kullanım koşulları ve yayın politikamızdan bazıları şu şekildedir.

Bu yayınladığımız kurallara uymanızı sizden rica etmekteyiz.

Siteye üye olan herkes, 18 yaşından büyük olduğunu kabul eder.

DHBT Hazırlık Sayfasında Üyelik Seçenekleri mevcuttur ve sitemize üye olmak isteyenlerin kullanıcı isimlerinin açık isim soy isim şeklinde olmasını doğru bulmaz ve yine uygunsuz aşağılayıcı , alay edici ve uygun olmayan kullanıcı isimlerini de kullanıma açılmasını ve  aktif edilmesini yasaklar.

Kullanıcıların yazmış olduğu yorum ve gönderileri ahlak ve adap kuralları çerçevesinde yönetici ve sorumlu kişilerin onaylamasının ardından yayınlanmaktadır.

Sitemize yorumlar üye olmadan da yayınlanmaktadır.Üye olmayan kişilerin yorumları da yukarıdaki kaide icersinde yayınlanmaktadır.

Yanlış yayınlardan kaynaklanan cevap ve tekzip hakkına saygı gösterilir, gereği yapılır.

Her hangi bir biçim de küfür, hakaret gibi eylemlerde bulunanların üyelikleri anında kapatılır ve siteye ulaşmaları engellenir.

Şiddet ve zorbalığı özendirici veya kışkırtıcı, çocukları olumsuz yönde etkileyici, bireyler, topluluklar ve uluslararasında nefret ve düşmanlığı körükleyici yayın yapmaktan kaçınılır.

Düşünce, vicdan ve ifade özgürlüğünü sınırlayıcı; genel ahlak anlayışını, din duygularını, aile kurumunun temel dayanaklarını sarsıcı yayın yapılamaz.

Siteyi kullanan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Kullanım Koşullarına mevcut ilaveler ileri dönemlerde yapılacaktır.Sitemize üye olan kullanıcılarımız için bir takım kullanım koşulları ve üye olduklarından dolayı bazı hizmetler verilecektir.

Bu hizmetlerimizin bir kısmı sitemizde belirtilmekle beraber çalışmalarımız devam etmektedir.

İlgili kullanım koşulları ve yayıncılık politikamız ile ilgili güncelleme çalışmaları sürekli yapılacak ve en güzel ve üst seviyede profosyonel manada hizmet verme anlayışı ile çalışacağız.