Cübbeli Ahmet İmam Hatiplere Saldırı !

featured

dhbtdersleri.com olarak sitemizi binlerce insan senelerdir takip ediyor. Bir çok konuda gençleri uyarılarımızdan rahat olan bazı kesimler DHBT Dersleri sitemizi açık olarak hedef almaya ve karalama calışmaları yapmaya başlamışlardır.

Sitemiz yayın hayatında son zamanlarda her ne kadar fazla aktif olamasa da sosyal medya mecralarında aktif olan internet sitemize , sosyal medya üzerinden karalama faliyetleri Cübbeli Ahmet denen ve muritleri tarafından uzun bir zaman önce başlatılmıştı.

Son zamanlarda İmam Hatip Liselerine sahip çıkın dediğimiz için yine telegram facebook ve instagram sosyal medya baglantılarımızdan küfürler hakaretler ve tehtitler yağdırılmaya devam ediyor.

İlk başta yazdığım Cübbeli Ahmet ve Muritleri denemizin sebebi şu dur : İsmail ağa veya bir diğer deyişle Mahmut Efendinin başında bulunan cemmatten bizimde bir çok tanıdığımız mevcut bazı şeylerden bu kardeşlerimizde rahatsız hatta bir kısmı imam hatiplere , ilahiyatlara gidiyorlar.

Son zamanlarda kendilerine taraftar bulmakta zorlananlar veya maddi destekleri kesilenlerin şimdi İmam Hatip Liselerine ve İlahiyatlara saldırıda bulunduğunu ve bunu yaparken de Hadis yok ,Mezhep yok vs dendiğini iddia ediliyor.

Yukarıdakilerin hepsi iftiradır kendimizde senelerdir gerek imam hatip liselerinde gerek ilahiyatlarda farklı görüşlerde olsa hadis dersleri cok kıymetli hocalarımız tarafından verildiği gibi mezheplere dair İslam Mezhepleri ve İslam Tarihi dersleri de kıymetli kardeşlerimize öğretilmekte.

[better-ads type=”banner” banner=”9597″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″ lazy-load=””][/better-ads]

Bu konuları da çok bilenler ;  ”Gençlerin dinden uzaklaşması veya deizm, ateizm gibi akımlara yönelmesi okudukları okullardan değil “yanmaz kefen, rüyada peygamber gördüren terlik” gibi saçmalıklarla din tüccarlığı yapan dini şahsî menfaatlerine âlet eden istismarcılar yüzünden” olduğunu anlamamakta ısrar ettikleri gibi utanmadan kendilerine taraftar toplama , gündemde olma vb şeylerin peşindedirler. 

21.inci yüzyılda her türlü asılsız ,kaynaksız ve hurafi inanışları ehli sünnet adı altında insanlara empoze edenlerde , kurancılık kavramı ile hurafi inanışlara karşı koyuyoruz tarzında hariciler gibi hareket edenlerden de uzak olduğumuzu ve gençlerimizde bu olaylara karşı uyanık olmasını tavsiye ediyoruz.

Cübbeli Ahmet Hocanın çocuklarınızı İmam Hatiplere Göndermeyin demesine son derece karşı olmakla birlikte sizler yavrularınızın , ne olduğu belli olmayan israailiyatı kendine din kaynağı edinmiş Kuran ve Sünnetten uzak yerlere göndermeyin. 

Devletimizin kurumları hatalar olsa da işleyişini en güzel şekilde yapmakta ve Hür nesiller yetiştirmeye devam etmektedir.

İmam HATİP Liseleri ve diğer kurumlarımızı karalayan her iki kısımda bu yerlerden artık ellerini çekmelerini tavsiye eder ve sitemize yapılan çirkef saldırı , söz ve hakaretleri de bir müslümana yakışmadığını beyan ederiz.

Sitemize karşı yürütülen çirkin karalama ve yalanlara binaen bu yazıyı yazmış bulunmakla birlikte , bazı kardeşlerimizin bizi anlamalarını istiyoruz.

Sosyal medyada yapılan bu itiraflara ve yıpratmalar karşı Cübbeli Ahmet’in bu söylemlerini söylerken, onu hata yapmaz gibi gören kişilerin en azından islam ahlakının kuralarına göre hareket etmelerini tavsiye eder , bu söylemlerinin gerek dini ,gerekse bağlı bulunduğu camiadaki samimi insanları da üzdüğünü beyan ederiz. 

Saygılarımızla.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir