Ücretsiz DHBT Kursları Başlıyor !

Değerli arkadaşlar ücretsiz ve sizlerin yararına olan, gerek DHBT, gerek ise KPSS konuları ve diğer konularla alakalı yapılan çalışmaları sizlere bildirmeye devam ediyoruz.

Bu sene yapılacak olan KPSS ve DHBT sınavına girecek bir çok aday hazırlık işlemlerini tamamlamakla birlikte hala sınav konusunda çalışmalara başlamamış veya bir düzenli programı olmayan kişiler artık bir an önce çalışmalara hız vermeli.

Devletimizin ücretsiz olarak sunduğu Halk Eğitim Merkezlerinde KPSS kursları başlamakla birlikte DHBT Kurs kayıtları ve DHBT Kursları da bazı yerlerde eğitime başladı veya başlayacak.

Bilindiği gibi bu eğitimler devlet tarafından desteklenmekte ve sizlerden hiçbir ücret alınmamaktadır.Hala bir çalışma sistemi olmayan ve çalışmaya başlamamış olan adayların bu konuda duyarlı olup bir Halk Eğitim Merkezine gidip DHBT Kurslarına kayıt yaptırmalarını tavsiye ederiz.

DHBT Kurslarının açılması için yeterli sayıda öğrenci bulunması durumunda sizler sms ile bilgilendirilip kurs hakkında kesin kayıt işlemi için toplantıya çağrılırsınız.

Bunun neticesinde saat,gün ve sınıf bilgileri sizlere verilir.Halk Eğitim tarafından açılan bu kurslara belirli şekilde devamsızlık durumu vardır.Sınıflar sekiz kişinin altına düştüğünde kapanır ve bazı bölgelere göre kadın ve erkek olarak ayrı sınıflar açılır.

Örnek olarak Kütahya Halk Eğitim Merkezin’de kursumuz Mart ayının başında başlayacaktır.Kurs döküman ve işleyişi belli bir program içerisinde olmaktadır.

Belirlenen programı Halk Eğitim Merkezi sitesinden indirebilir ve inceleyebilirsiniz.Kurs program ve içeriklerini siteye en kısa zamanda ekleyip sitemizden de inceleyebilirsiniz.

Bizler nacizhane duymayan kardeşlerimiz için alel acele bir başlık açıp buradan böyle ücretsiz kursların olduğunu siz sevgili hocalarımıza ve kardeşlerimize bu işin bilgilendirmesini yaptık.

Kıymetli hocalarım lütfen bu konuda sürekli mesaj atmayın.Covit 19 sonrası bizim kurslarımız 15 Hazirandan sonra açıldı.Sizlerde telefonla arayın talep edin.Bu konuda özellikle Facebook gruplarından sürekli mesaj atılıyor.

Mesaj atacaksanız ise de en azından siteye atın ki yorumlardan yanıt verelim.Herkese tek tek özel mesaj göndermeyelim.Whatsapp üzerinden de bu konu ile ilgili cok mesaj geliyor lütfen kıymetli hocalarım.

En güncel DHBT Bilgileri Cep Telefonunuza gelmesi icin abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 yorum
  1. 4-6 yaşçı esra diyor

    Teşekkürler..