Haddini Bil Cübbeli ! Kimsin Sen !!!

featured

Son zamanlarda yine gündem yaratmaya çalışan Cübbeli Ahmet Haddini Aşmaya devam ediyor.

Her fırsatta insanları din ile kandıran şirk bataklığına batmış ve tarikat içinde birbirini yemeye devam edenler bugünlerde Diyanet işleri Başkan’ımız Mehmet Görmez Hocamızı hedef almaya devam ediyorlar.

Fetö belki durduruldu ama malesef zihniyeti devam ettirenler var.

İşte Son Konuşmaları 

 

 

 

Hurafeleri ve bidatları her fırsatta savunan Cübbeli Ahmet Kur’an ‘ın hüküm sürmesini istememektemidir ? Bunu kendisine sormaktayız.Her önüne gelini hadis diye insanlara her fırsatta anlatan ve ilim ve bilimden habersiz olan bu kişinin söylemlerine kapılmayın.

Her fırsatta aklı kenara koyup ayetlerden habersiz olan cübbeli hurafeleri millete yedireceğini sannediyor sanıyoruz.? 

İlmi ve Bilimsel çalışmalara önem veren Diyanet İşleri Başkanlığı Mehmet Görmez Hocamızın ve Mehmet Görmez gibi hocalarımız neticesinde kendini yenilieyen her fırsatta sorgulayan ve Kur’an Eksenine dönmeye çalışan bi teşkilattır.

Son zamanlarda yıllardır süre gelen ve tarikatların cemmatlerin yag ekmek gibi din tüccarlıklarını yaptıkları uygulamalara son vermeye gayret gösteren kendini yenileyen misyon ve vizyona ulaşan insanların gözünde zirve yapmış Diyanet İşleri Başkanlığı  birilerinin zoruna gitmiş anlaşılan.

DHBT DERSLERİ SİTESİ OLARAK Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ve Mehmet Emin Özafşar a desteklerimizi ve bu gibi hocaları her daim yanında yer alacağımızı tüm kamoyuna duyrulur…

 

İlk emir İKRA “Oku” olduğu halde “iyiki okumamışım” diye kendiyle gurur duyan birinin ne kendine, ne birine nede bir Dine faydası olur. Cübbeli Ahmet’i geçtim geçmesinde ona kulak verene ondan İslamı öğrenene eyvahlar olsun..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir