DHBT Dersleri Yayın Politası

Dhbt Dersleri & Dhbt Sınavı Sitemizin Yayın Politikası

Din hizmetleri alan bilgisi testi diye açtığımız dhbtdersleri.com sitemizin yayın politasını sizlere açıklamakta fayda görmekteyiz.

Yayın politaklarımız site olarak Hakkımızda ve diğer sayfalarımızda açıklanmıştır.

Bu kurallar bağlı kalınlarak sitemiz yayıncılık anlayışını sahiptir.

Bunun dışında sormuş olduğumuz sorular ve yapmış olduğunuz yorumlar kurallar ve yayıncılık ilkelerimizi bağlı kalınarak yayınlanmaktadır.

Bu kurallardan bazıları şu şekildedir.

 

Bu yayınladığımız kurallara uymanızı sizden rica etmekteyiz.

 

Dhbt dersleri sayfasına üyeliklerin yapılmasında her hangi bir ücret talep etmez. Ancak kullancı isimlerinin açık isim soy isim şeklinde olmasını doğru bulmaz ve yine uygunsuz aşağılayıcı ,alay edici ve uygun olmayan kullanıcı isimlerini de kullanıma açılmasını ve  aktif edilmesini yasaklar.

Kullanıcıların yazmış olduğu yorum ve gönderileri ahlak ve adap kuralları çerçevesinde yönetici ve sorumlu kişilerin onaylamasının ardından yayınlanmaktadadır.

Yanlış yayınlardan kaynaklanan cevap ve tekzip hakkına saygı gösterilir, gereği yapılır.

Şiddet ve zorbalığı özendirici veya kışkırtıcı, çocukları olumsuz yönde etkileyici, bireyler, topluluklar ve uluslararasında nefret ve düşmanlığı körükleyici yayın yapmaktan kaçınılır.

Düşünce, vicdan ve ifade özgürlüğünü sınırlayıcı; genel ahlak anlayışını, din duygularını, aile kurumunun temel dayanaklarını sarsıcı yayın yapılamaz.

Yeni açılan din hizmetleri alan bilgisi testi dersleri dhbt dersleri sitemiz yayıncılık politikası şuan itibari ile bu kadardır. İlerleyen dönemlerde bu bölüme ekleme ve çıkarmalar yapılabilir.