DHBT Taban Puanları 24 Aralık 2021

featured

Nihayet beklenen mülakat bilgisi 2022 yılına az bir zaman kala Diyanet İşler Başkanlığımız tarafından duyuruldu.

Öncelikle sınava katılmaya hak kazanan arkadaşlarımıza başarılar dileriz. Diyanet İşleri Başkanlığının yayınlamış olduğu 24.12.2021 Taban Puan Listesi aşağıdaki gibidir.

İleriki yıllara göre taban puanlarını araştıran ve bizlere soran kardeşlerimize arşiv ve bilgilendirme amaçlı olarak burada puanları yayınlıyoruz.

Önceki senelerinde mevcut taban puanları sitemizde DHBT Mülakat kategorisinin içerisinde yer almaktadır.

2021 Yılı 4-B Sözleşmeli (KKÖ, İ-H, M-K) Alımı Sınavı Yer ve Tarih Duyurusu

2021 Yılı 4-B Sözleşmeli (KKÖ, İ-H, M-K) Alımı Sınavına başvuran adaylardan sözlü sınava katılmaya hak kazananlar, “Sınav Giriş Belgesi”ni “sinav.diyanet.gov.tr​” adresinden alabileceklerdir.

Adaylar, “Sınav Giriş Belgesi” ve T.C. Kimlik No’lu kimlik belgelerinden (nüfus cüzdanı, kimlik belgesi, pasaport) biri ile birlikte sınav giriş belgesinde belirtilen sınav tarihi ve sınav merkezinde saat 08:00’da hazır bulunacaklardır.

Kimlik belgesi ve sınav giriş belgesi bulunmayan adaylar sınava alınmayacaktır. Nüfus cüzdanı ve pasaport dışında başka bir belge kimlik belgesi olarak kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU UNVAN GRUPLARINA GÖRE SINAVA ÇAĞRILAN EN SON ADAYIN KPSS TABAN PUANINI GÖSTEREN TABLO AŞAĞIDAKİ PDF DOSYASINDA YER ALMAKTADIR.

İlgililere duyurulur.

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI

İNSAN KAYNAKLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Taban Puan Dhbt 2021

DHBT Taban Puanları 24 Aralık 2021

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir