2011 Diyanet Yeterlilik Sınavı Çıkmış Soruları Online Cöz ✅

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2011 Yılında yapılan Diyanet İşleri Başkanlığı Personeline

Yönelik Yeterlik Sınavı Çıkmış Soruları

Bu sayfada 2011 yılında yapılan diyanet işleri başkanlığı personel alımı sınavındaki sorular  ve cevapları yayınlanmıştır.

 Dhbt dersleri ve dhbt sınavı sitemizde 2011 yılında imam hatipler için yapılmış olan yeterlilik sınav sorularını online olarak sitemizde çözebilirsiniz.

Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi’nde başarı sağlayabilirsiniz. Tüm soruları çözmenizde sizin için büyük fayda vardır. Umarım dhbt sınavınız başarılı geçer.

Aynı zamanda 2011 diyanet yeterlilik soru ve cevapları pdf şeklinde de sitemize yüklenmiştir. 2011 yılında çıkmış olan yeterlilik sınav soruları ve cevaplarını dilerseniz bilgisayarınıza ve mobil cihazınıza da yükleyebilir ve istifade edebilirsiniz. 

2011 Diyanet Yeterlilik Sınav Soru ve Cevaplarını indirmek için dhbt dersleri sitemizin Dökümanlar bölümünden ücretsiz olarak pdf şeklinde yükleyebilirsiniz.

DHBT Dersleri ve DHBT Sınavı İçin 2009 Sorularını Online olarak çözmeye başlayabilirsiniz.

Tarih : 19 Mart 2011

Saat:10:00

[wp_quiz id=”1906″]

Testlerin çözüm anahtarı ekleniyor.Sistemde ufak bir güncelleme meydana gelecek bazı testlerin cevap anahtarları ve mobil uyumunda yaşanan sorunların giderilmesi çalışmalarımız devam ediyor.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.Bazı önceden yayınlanan konuların güncelleme çalışmalarıda ayrıca devam etmektedir.

Aynı zamanda dosyalar bölümünden ve DHBT Testleri bölümünden bu testlerin PDF formatında tüm hepsini ücretsiz indirip istifade edebilirsiniz

2011 Diyanet Yeterlilik Sınavı Çıkmış Soruları Online Cöz ✅

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir