DHBT Dersleri Facebook Sayfa ve Gruplarımız !

featured

Değerli arkadaşlar dhbtdersleri.com sitemize ait sosyal medya kanallarını sizlere bir kez daha hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyorum.

Bilgi alışverişinin büyük bir bölümü malumunuz sosyal medya üzerinden yapılmaktadır.

Bizlerde internet sitemizin yanı sıra bir cok bilgi ve paylaşımı Facebook Twitter ve Google üzerinden yapıyoruz.

Bazen web sitemize haber girişleri veya bilgi girişleri zor olduğu için anlık haberlere ve aklınızda ki sorulara cevapları sosyal medya üzerinden daha hızlı yanıtlayabilmekteyiz.

Bunun sebebi internet sitesini malesef tüm ekibimiz kullanamamakta olmasıdır.

Gerek haber yazımı gerek siteye bilgi girişleri bir kişinin üzerine kaldığı için anında bilgi veremiyoruz.

İşte bu yüzden sosyal medyada daha aktif olan ekibimize facebook üzerinden daha hızlı ulaşabilir ve bir çok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Öncelikli olarak Facebook sayfamızı sizlere tanıtmak isteriz facebook sayfamızda sitemizde kullandığımız logo ve site ismi mevcuttur.

Facebook Sayfamıza Giriş İçin Tıklayınız !

Değerli arkadaşlar facebook sayfamıza giriş yaptıktan sonra lütfen beğen butonuna veya takip butonuna basmayı unutmayın.

Ziyaretçilerimizin bilgi paylaşımında bulunmaları için ise Facebook grubumuz mevcuttur.

Grubumuz da kişilerin bilgi paylaşması soru sorması ve benzeri şeylerden yararlanabilmeleri için oluşturduğumuz Facebook Grubumuzun linki ise yine aşağıda verilmiştir.

Facebook Grubumuzdan yararlanabilmek için gruba katılmanız yeterlidir. Facebook grubumuza katılarak sizlerde bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

Facebook Grubumuza Katılmak için Tıklayınız ! 

Evet değerli arkadaşlarım sosyal medya hesaplarımız Facebook üzerinde bu şekildedir.

İnstagram , Twitter ve diğer sosyal medya çalışmaları mevcut olmakla beraber aktifliği ve çalışmaları devam ettiği için hali hazırda beklemektedir.

Kısa bir süre içerisinde onlardaki çalışmalar tamamlandığında buradan duyurusu yapılacaktır. Facebook üzerinden katılım ve desteklerinizi bekler ve hepinize teşekkür ederiz.

DHBT Dersleri Facebook Sayfa ve Gruplarımız !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir