DHBT Dersleri ve İngilizce Site !

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Değerli ziyaretçilerimiz öncelikle DHBT Dersleri alanında sitemize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı sizlere çok teşekkür ederiz.

Malumunuz epey bir zamandır çeşitli vesilelerle DHBT Dersleri sitemizde güncelleme ve çalışmalar yapılamamakta idi.

Elimizde olmayan zaruri sebeplerden dolayı eksikliklerimizden dolay sizlerde bizlerde çok üzgünüz.

DHBT Dersleri alanında yapılmış ve hizmet veren en kaliteli ve en güncel bilgilerin paylaşıldığı sitemizde bilgi paylaşımı ve eksik kalan bilgilerin internet ortamına geçirilmesi adına güncelleme çalışmalarımız devam etmektedir.

Daha önce belirttiğimiz alttaki ilgili yerlerin yapımı kısmi olarak durmuştur.(Bu konularda ilk etapta dhbt testleri ve dhbt dersleri ile ilgili özetlerin bilgilerini sitemize aktarmaya başladık.)

Sizlerin cep telefonlarınıza gelen bildirimlerde zaman zaman aynı başlıklar ve aynı resimleri görmektesiniz. Bunlara ilave ve eksiltmeler yapılmaktadır. O yüzden tekrar tekrar güncellenen konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yine yapımı durdurulan bir bölümlerde aşağıdaki gibidir. İlgili yerlerin yapımı ileri dönemlerde ekleme işlemleri yapılacaktır.DHBT Sınavına az bir zaman kala dhbt testleri ve dhbt dersleri ile ilgili özetlerin yanı sıra ücretsiz olarak ve sizlerin istifadesine sunacağımız DHBT Dosyaları PDF olarak ta sitemize ekleme çalışmaları gün içerisinde başlayacaktır. Bizlere bu konuda istek ve öneride bulunan ziyaretçilerimiz dosyalar bölümünü yakından takip etsinler.)

Gün içerisinde yapılan güncellemelerle ilgili çalışmalar da  sitemizi ziyaret ederek ulaşabilir site menüsünden takip edebilirsiniz.

Bilgi ve paylaşımların başlamış olduğu dhbt dersleri internet sitemizi takip de kalın.

DHBT Sınavına ilişki yeni ve güncel bilgilerin yanı sıra çeşitli projelerimiz de kısa bir zamanda hayata geçecektir. Sabırla derslere çalışmaya ve bizleri takip etmeye devam edin.

Değerli arkadaşlar sitemiz İSLAMİYET ile ilgili bilgilerin anlatılacağı yabancı dil (İngilizce) bölümü DHBT Dersleri sayfamızda oluşturulmaktadır.

Alt yapısı hazırlanmış olan sistemde bilgi eklemeleri devam etmektedir. Cep telefonlarınıza bildirim gelebilir.

Zaman zaman dikkatsiz olduğumuzda bildirim gönderebiliriz. Bunun için ayrı bir sistem üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.

İngilizce olarak islamiyet ile ilgili bilgiler sunacağımız sitemizde yabancı dili güzel olan arkadaşlar bizlerle iletişime geçsinler.

Hali hazırda bir iki adet Türkçe yazılan eserlerin Yabancı dillerini sitemizde paylaşımda bulunacağız bu konuda desteklerinizi bekleriz.

Sitemizde güncelleme çalışmalarımız devam etmektedir. Daha önce yukarıda ve diğer site duyurularımız da söylediğimiz ilgili bölümlerin güncelleme çalışmaları devam etmektedir.

Site güncellemelerine binaen İngilizce dilinde sitemize İslam Nedir ? İslamiyet Dini ile ilgili bilgiler girilmiştir. İngilizce bölümü sitemizde oluşturulmuştur.

Alttaki bağlantıdan İngilizce bölümümüzü inceleyebilirsiniz.(islam Religion yazan yere)

Islam Religion

DHBT Mülakat adına çalışmalarımız devam etmektedir. Sizden ricamız yorumlar kısmına gelişi güzel bir çok olan konuyu tekrar tekrar yazıyorsunuz. Var olan bilgileri sitede araştırarak yorum yazmaya gerek kalmadan arama kısmından ulaşabilirsiniz.

Bütün mesajları okumak ve yanıt vermek zaman almaktadır. Her ne kadar zaman alsa da mesajlarınıza 24 saat içerisinde yanıt vermeye çalışmaktayız. Bu konuda anlayışlı olmanızı sizden rica ediyoruz.

Mülakat sınavı ile ilgili bilgiler sitemizde bulunmaktadır. Çalışmalarımız devam etmektedir. Sizlerin bize göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür eder.

Özellikle DHBT Lisans alanında ilk yüzün içinde olan Ön lisanstan Türkiye 3.cü olan arkadaşlarımıza da bizleri takip ettikleri için çok teşekkür ederiz.

Herşeyin en güzeli , bereketlisi ve hayırlısı olsun.

DHBT Dersleri ve İngilizce Site !

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir