En Kaliteli DHBT Hazırlık Sitemiz Güncelleniyor !

Değerli ziyaretçi arkadaşlarım DHBT DERSLERİ – DHBT SINAVI internet sitemiz de yapım çalışmaları,güncelleme çalışmaları devam ediyor.

Malum gündemi sizler bizler daha iyi biliyorsunuz ve bu yüzden son zamanlarda pek internet sitemizle ilgili çalışmalarımızı güncel bir şekilde sürdüremiyoruz.

2020 yılının başından bu yana dünyadaki ve Türkiye’mizdeki olumsuz koşullar hepimizi derinden üzmüş ve bizleride etkilemiştir.

2020 yılın da yapılacak olan DHBT Sınavına kadar sitemizin eksikleri tamamlanması planlanmaktadır. 2021 yılına girerken bir çok eksik bölümlerimiz tamamlanmıştır.

DHBT dersleri sitemizde eksik olan bölümlerden bazıları şu şekildedir. (Eksik Olan Bölümler Kısmen Tamamlanmıştır.) Kıymetli ziyaretçilerimiz sitemizde bazı bölümlerin güncellemeleri devam ediyor.

2015 yılından bu güne kadar en kaliteli DHBT hazırlık sitesi olarak yayın hayatına devam eden sitemiz iş ve zaman eksikliklerinden dolayı diğer DHBT internet sitelerinden teknolojik olarak arka planda kalmaya başlamıştı. Bu duruma binaen sitemizde güncelleme çalışmaları olmaktadır.

İçerik bakımından hala diğer sitelerden bir adım önde olmanın vermiş olduğu gurur ve mutlulukla birlikte siz değerli ziyaretçilerimizden şurası şöyle olsa güzel olur veya şu da yapılabilir mi tarzında önerilerinizi bekliyoruz.

Sitemizde yorumlar bölümü yorum yapa tıklayınca açılıyor.Görsel bazda yenilikler hala devam etmektedir. Desteklerinizden dolayı çok teşekkür ediyoruz.Yapılan çalışmalar ve yapılması gerekenler alttaki gibidir.

1-DHBT TESTLERİ 

Evet arkadaşlar bu bölümdeki çalışmalarımız başlamış olmakla birlikte en kısa sürede tamamlanacaktır. DHBT sınavın da çıkmış sorulardan tutunda yaprak testlere kadar DHBT soru bankasına kadar bir çok testin yer aldığı bölümümüzün çalışmaları devam etmektedir.

Alt yapısı kurulmuş olan DHBT testleri bölümümüz de tek tek soruların eklenmesi zaman aldığı için bölümün yapım çalışmaları devam etmektedir.Kısa bir süre içinde tamamlanacaktır.

(Sistem Güncellemesi Yapılmıştır.)Bu bölüm sitemizde mevcut olup yeni DHBT Sınavı senesi güncel testlerimiz ve soru bankaları tekrar eklenmeye devam edecektir.

2-DHBT DÖKÜMANLAR

Bu bölümde ise ücretsiz sunulan Diyanet İşleri Başkanlığı yayınları ve benzeri PDF dosyalarının yanı sıra DHBT Sınavına hazırlanabileceğiniz tüm materyeller eklenecektir.

Sistemin alt yapısı kurulmuş olmakla birlikte eklemeler yavaş yavaş yapılmaktadır.

Bu bölümün çalışmaları yakın bir zamanda biticektir ve aynı zamanda dökümanlar bölümünde kul hakkı ve telif hakkına riyayet edilmektedir.(Sistem Güncellemesi Yapılmıştır.DHBT ve diğer alanlarda bir çok PDF ücretsiz bicimde sitemize eklenmiştir.)

(Sitemizde Döküman İNDİR. Bölümü aktiftir. Bu dökümanların indirme işlemi olmaksızın sitemizde online okunma bölümü üzerinde çalışmalarımız olacak. Yani indirme yapmadan PDF sitemizde online okuyabilinecek tarzda ! )

3-DHBT DERSLERİ

En çok zorlandığımız bölümlerden birisi bu sitemizde ders özetleri ve dersler hakkında püf noktaların ele alındığı DHBT Derslerinin yapımı devam etmektedir.İnternet sitemizde en son tamamlanacak bölümlerinden birisidir.

(Sistem Güncellemeleri yapılmakla birlikte özetler hala eklenmeye devam etmektedir.)(Özet eklemeleri % 80 ‘lik bir dilime ulaştı yeni özetler  DHBT sitemize eklenmeye devam ediyor.Bir Kaç dersimiz kaldı bu bölümümüzde.)

4-MAKALELERİ SESLİ DİNLEME ÖZELLİĞİ

Yakın bir zamanda sitemizdeki yazıları sesli dinleme özelliği sayesinde makale ve yazıları dinleyerek öğrenebileceksiniz.

Bunun çalışması test olarak devam etmektedir.Çalışma bittiğinde sitemizde bu özellikten de faydalanabilirsiniz.(Sistem üzerinde çalışma devam etmektedir.)

5-DHBT GÖRSEL (MÜLTİMEDYA) ÇALIŞMALARI

You tube ile DHBT Dersleri ve DHBT sınavını için gerekli materyelleri görsel ders şeklinde çalışıp yazılı ve görsel olarak istifade edebileceğiniz bölümdür.

Bunun alt yapısı kurulmuş olup zaman içerisinde gerekli dersler eklenecektir.(Sistem üzerinde çalışmalar devam ediyor.Uzun zaman ve uğraş gerektirdiği için 2020 – 2022 yıllarında inşaallah sitemize eklenecektir.You tube Kanalında Özellikle Asya Hocamızla görüştük.Videolarından istifade edebilirsiniz dendi.Yakın bir zamanda çalışma yapılacak.)

6-DHBT DERSLERİ DİĞER ÇALIŞMALAR

Site olarak daha bir çok özelliklerin yapımı devam etmektedir.Sitemizde eksiklikler olabilir. Zaman zaman eksiklikler sitede ağırlaşma ve benzeri durumlar meydana gelmektedir.

Bunun için sizden anlayış beklemekteyiz.Sizinde eksik gördüğünüz yerlerde bizlere destek olmanızı ve ilgili görüş ve fikirlerinizi beyan etmenizi rica ediyoruz.

DHBT Sınavının yaklaşmasına binaen her güne bir ders sitemize eklenmektedir.Sitemizde yorumlar bölümü önceki gibi açılmıyor. Direk olarak sayfada yer kapladığı için yorumları göster butonuna tıklayınca yorumlar açılır.

DHBT Dersleri iletişim sayfası ve bazı sayfalarımız yayından kaldırılmıştır. Yayından kaldırılan bölümlerin hepsi anasayfa şablonunda toplanacaktır.Bu konuda tasarım çalışmalarımız devam etmektedir.

Değerli arkadaşlar sitemizde güncelleme çalışmaları 01.09.2019 Eylül ile başlanacak diye duyurmuş olsak da bizler sitemizde çalışmalara başlamış bulunmaktayız ve yine belli bir süre yeni proje ve tasarım çalışmaları olacaktır.

Bizleri takip ettiğiniz için hepinize teşekkür eder. Bu konuda öneride bulunmak isteyen arkadaşlarımız bizlere bilgi ve önerilerini gerek yorumlar bölümünden gerek ise iletişim bölümünden bildirebilirler.

Sitemizde altta bulunan linkler güncellenmiş ve bazıları kaldırılmıştır. En yukarıdaki site menüsünü kullanın özellikle mobilden yani telefon vb cihazlarla sitemize girenler için önemlidir ve yeni eklemeler yapılmıştır. Yine kategori başlıklarına tıklanınca sitemizde linklere gidiyor.

Site güncelleme ve çalışma işlemleri 01.04.2020 itibari ile tekrardan yapılmaya başlanacaktır.

Son zamanlardaki aktif ilanlarımız ve bazı programlarımızda dünyada ve ülkemizde yaşanan olumsuz gelişmelerden dolayı ertelenmiştir.

Rabbim tüm insanlığa yardım eylesin zalimleri kahhar sıfatı ile perişan eylesin.Melun hastalıklardan bizleri korusun.

24.04.2020 Tarihi ile site güncellemeleri devam etmekle birlikte yukarıda belirtilen ilgili yerlere ek ilave konular ve yeni testler ile konu anlatım dersleri eklenmeye devam etmektedir.

Yukarıdaki bilgilere de eklemeler ve düzenlemeler yapılarak sitemizde 30.12.2020 tarihinden itibaren belli noktalarda güncelleme işlemleri yapılmıştır.

Fırsat buldukça güncelleme ve tasarım çalışmaları devam etmektedir.Buna binaen  DHBT Radyo tarzında bir sistem düşünülmektedir.

En azından Radyo olmasa da sitemizde sesli ders dinleme özelliği devam etmektedir. Yine çok sorulan sorulardan bir tanesi DHBT sitemizin GOOGLE PLAY uygulaması , şuan için bu konuda bir çalışma yapılmamıştır.

Malum kıymetli okuyucularımız DOLARIN yükselmesi ve Tasarım Uygulama fiyatları çok ciddi miktarda artış gösterdiğinden fazla bir bütçe ayıramıyoruz.

En basit logo Resim grafik tasarımına bile 50 Dolardan başlıyor.Bu konuda şuan icin Youtube dersleri ile ilgili bir çalışma yapmayı planlıyoruz.

Destek ve katılımlarınızdan dolayı teşekkür eder sizlerinde önerilerini dinlemekteyiz. İnstagram ve Twiteer uygulamalarında fazla aktif değiliz.

Son zamanlarda Whatsapp ve Telegram da yaşanan bazı olumsuzluklardan dolayı bu uygulamalarımızı da kullanmıyoruz.Sizleri de bu konuda bir kez daha uyarmak istiyoruz.

07.03.2021 Tarihi ile site temamızda 2021 yılına ait ilk güncelleme yapılmıştır.Whatsapp uygulaması kullanılmamakla birlikte Telegram sayfamız mevcuttur.Sitemizin belli bölümlerinde gün içerisinde olumsuzluklar olabilir. Temamız demo sürümü şuanda test edilmektedir.

Daha modern bir DHBT sitesi için calışmalarımız devam etmektedir.Herhangi bir olumsuz durumda veya sizlerinde görüş ve istekleri olması durumunda buradan yorum bırakabilir ve neticesini sizlerle paylaşabiliriz.

En güncel DHBT Bilgileri Cep Telefonunuza gelmesi icin abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorumlar
  1. Zuleyha diyor

    Teşekkürler emeğinize sağlık 🤗 lütfen yardım edin 🤲🏻 Allah yardımcımız olsun 😍 herzaman

    1. dhbtdersleri diyor

      Amin hocam dua edin.