En Kaliteli DHBT Hazırlık Sitemiz Güncelleniyor !

featured

Değerli ziyaretçi arkadaşlarım DHBT DERSLERİ – DHBT SINAVI internet sitemiz de yapım çalışmaları, güncelleme çalışmaları devam ediyor.

Malum gündemi sizler bizler daha iyi biliyorsunuz ve bu yüzden son zamanlarda pek internet sitemizle ilgili çalışmalarımızı güncel bir şekilde sürdüremiyoruz.

2020 yılının başından bu yana dünyadaki ve Türkiye’mizdeki olumsuz koşullar hepimizi derinden üzmüş ve bizleride etkilemiştir.

[better-ads type=”banner” banner=”9597″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

2022 yılın da yapılacak olan DHBT Sınavına kadar sitemizin eksikleri tamamlanması planlanmaktadır. 2022 yılına girerken bir çok eksik bölümlerimiz tamamlanmıştır.

DHBT dersleri sitemizde eksik olan bölümlerden bazıları şu şekildedir. (Eksik Olan Bölümler Kısmen Tamamlanmıştır.) Kıymetli ziyaretçilerimiz sitemizde bazı bölümlerin güncellemeleri devam ediyor.

2015 yılından bu güne kadar en kaliteli DHBT hazırlık sitesi olarak yayın hayatına devam eden sitemiz iş ve zaman eksikliklerinden dolayı diğer DHBT internet sitelerinden teknolojik olarak arka planda kalmaya başlamıştı. Bu duruma binaen sitemizde güncelleme çalışmaları olmaktadır.

İçerik bakımından hala diğer sitelerden bir adım önde olmanın vermiş olduğu gurur ve mutlulukla birlikte siz değerli ziyaretçilerimizden şurası şöyle olsa güzel olur veya şu da yapılabilir mi tarzında önerilerinizi bekliyoruz.

Sitemizde yorumlar bölümü yorum yapa tıklayınca açılıyor. Görsel bazda yenilikler hala devam etmektedir. Desteklerinizden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Yapılan çalışmalar ve yapılması gerekenler alttaki gibidir.

[better-ads type=”banner” banner=”8654″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

1-DHBT TESTLERİ 

Evet arkadaşlar bu bölümdeki çalışmalarımız başlamış olmakla birlikte en kısa sürede tamamlanacaktır. DHBT sınavın da çıkmış sorulardan tutunda yaprak testlere kadar DHBT soru bankasına kadar bir çok testin yer aldığı bölümümüzün çalışmaları devam etmektedir.

Alt yapısı kurulmuş olan DHBT testleri bölümümüz de tek tek soruların eklenmesi zaman aldığı için bölümün yapım çalışmaları devam etmektedir. Kısa bir süre içinde tamamlanacaktır.

(Sistem Güncellemesi Yapılmıştır.)Bu bölüm sitemizde mevcut olup yeni DHBT Sınavı senesi güncel testlerimiz ve soru bankaları tekrar eklenmeye devam edecektir. Bu bölüm çalışmalarımız tamamlanmıştır.

DHBT Testleri derslere özel ve genel DHBT deneme testlerinin yanı sıra Türkiye Geneli Online DHBT DHBT Testleri de olmak üzere hizmet vermektedir.

Türkiye’de DHBT alanında sitemiz  diğer konularda olmak üzere DHBT Testleri formatında en başaralı web sitesi diyebiliriz.

[better-ads type=”banner” banner=”8654″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

2-DHBT DÖKÜMANLAR

Bu bölümde ise ücretsiz sunulan Diyanet İşleri Başkanlığı yayınları ve benzeri PDF dosyalarının yanı sıra DHBT Sınavına hazırlanabileceğiniz tüm mataryeller eklenecektir.

Sistemin alt yapısı kurulmuş olmakla birlikte eklemeler yavaş yavaş yapılmaktadır.

Bu bölümün çalışmaları yakın bir zamanda bitecektir ve aynı zamanda dökümanlar bölümünde kul hakkı ve telif hakkına riyayet edilmektedir.(Sistem Güncellemesi Yapılmıştır.DHBT ve diğer alanlarda bir çok PDF ücretsiz bicimde sitemize eklenmiştir.)

(Sitemizde Döküman İNDİR. Bölümü aktiftir. Bu dökümanların indirme işlemi olmaksızın sitemizde online okunma bölümü üzerinde çalışmalarımız olacak. Yani indirme yapmadan PDF sitemizde online okuna bilecek tarzda ! )

Dediğimiz gibi DHBT Dökümanlar bölümü oluşturulup güncelleme işlemleri yapılmış ve siz kardeşlerimize gerek sitemiz üzerinden indirmeden gerekse indirerek okunabilecek hale getirilip ücretsiz sizlerin istifadesine sunulmuştur.

[better-ads type=”banner” banner=”8655″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

3-DHBT DERSLERİ

En çok zorlandığımız bölümlerden birisi bu sitemizde ders özetleri ve dersler hakkında püf noktaların ele alındığı DHBT Derslerinin yapımı devam etmektedir. İnternet sitemizde en son tamamlanacak bölümlerinden birisidir.

(Sistem Güncellemeleri yapılmakla birlikte özetler hala eklenmeye devam etmektedir.)(Özet eklemeleri % 90 ‘lık bir dilime ulaştı yeni özetler  DHBT sitemize eklenmeye devam ediyor. Bir Kaç dersimiz kaldı bu bölümümüzde.)

4-MAKALELERİ SESLİ DİNLEME ÖZELLİĞİ

Yakın bir zamanda sitemizdeki yazıları sesli dinleme özelliği sayesinde makale ve yazıları dinleyerek öğrenebileceksiniz.

[better-ads type=”banner” banner=”8655″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

Bunun çalışması test olarak devam etmektedir. Çalışma bittiğinde sitemizde bu özellikten de faydalanabilirsiniz.(Sistem üzerinde çalışma devam etmektedir.)

5-DHBT GÖRSEL (MÜLTİMEDYA) ÇALIŞMALARI

You tube ile DHBT Dersleri ve DHBT sınavını için gerekli materyelleri görsel ders şeklinde çalışıp yazılı ve görsel olarak istifade edebileceğiniz bölümdür.

Bunun alt yapısı kurulmuş olup zaman içerisinde gerekli dersler eklenecektir.(Sistem üzerinde çalışmalar devam ediyor.

Uzun zaman ve uğraş gerektirdiği için 2020 – 2022 yıllarında inşaallah sitemize eklenecektir. You tube Kanalında Özellikle Asya Hocamızla  ve bir kaç hocamızla bu konuda görüştük. Videolarından istifade edebilirsiniz dendi. Yakın bir zamanda çalışma yapılacak.)

6-DHBT DERSLERİ DİĞER ÇALIŞMALAR

Site olarak daha bir çok özelliklerin yapımı devam etmektedir. Sitemizde eksiklikler olabilir. Zaman zaman eksiklikler sitede ağırlaşma ve benzeri durumlar meydana gelmektedir.

[better-ads type=”banner” banner=”8654″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

Bunun için sizden anlayış beklemekteyiz. Sizin de eksik gördüğünüz yerlerde bizlere destek olmanızı ve ilgili görüş ve fikirlerinizi beyan etmenizi rica ediyoruz.

DHBT Sınavının yaklaşmasına binaen her güne bir ders sitemize eklenmektedir. Sitemizde yorumlar bölümü önceki gibi açılmıyor. Direk olarak sayfada yer kapladığı için yorumları göster butonuna tıklayınca yorumlar açılır.

DHBT Dersleri iletişim sayfası ve bazı sayfalarımız yayından kaldırılmıştır. Yayından kaldırılan bölümlerin hepsi anasayfa şablonunda toplanacaktır. Bu konuda tasarım çalışmalarımız devam etmektedir.

[better-ads type=”banner” banner=”8655″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

Değerli arkadaşlar sitemizde güncelleme çalışmaları 15.08.2021 Ağustos ayı ile başlanacak diye duyurmuş olsak da bizler sitemizde çalışmalara başlamış bulunmaktayız ve yine belli bir süre yeni proje ve tasarım çalışmaları olacaktır.

Bizleri takip ettiğiniz için hepinize teşekkür eder. Bu konuda öneride bulunmak isteyen arkadaşlarımız bizlere bilgi ve önerilerini gerek yorumlar bölümünden gerek ise iletişim bölümünden bildirebilirler.

Sitemizde altta bulunan linkler güncellenmiş ve bazıları kaldırılmıştır. En yukarıdaki site menüsünü kullanın özellikle mobilden yani telefon vb cihazlarla sitemize girenler için önemlidir ve yeni eklemeler yapılmıştır. Yine kategori başlıklarına tıklanınca sitemizde linklere gidiyor.

[better-ads type=”banner” banner=”8654″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

Sosyal Medya Linklerimiz ile ilgilide bir duyuruyu burada sizlere belirtmek isteriz. Whatsapp da sitemizle ilgili bir grup yoktur. Sitemizde bazı arkadaşlarımız numaramızı kaydetmişler çekinmeden soru sorabilirsiniz.

Whatsapp destek hattımız her ne kadar kapalı olsa da numaramız olan sıkı takipçilerimiz hala bizlere whatsapp üzerinden soru ve bilgi alışverişinde bulunmaktadırlar ve bu konuda aktif olmasa da destek vermeye devam edebiliriz.

[better-ads type=”banner” banner=”8654″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

Yine Sosyal Medya araçları ile ilgili bazı bilgilendirmeleri sizlerle paylaşmakta fayda görmekteyiz. Kitap çekilişleri ve sitemizdeki kampanyaları daha önce internet sitemiz üzerinden yapıyorduk.

Bundan sonraki dönemlerde bu çalışmalarımızı sosyal medya araçlarımız olan İnstagram , Facebook ve Telegram üzerinden yapılacaktır.

Sitemizde sadece bu konu ile ilgili duyuru metni yayınlanacaktır. Sitemizden Sosyal Medya araçlarımıza ulaşabilirsiniz.

Yine bu konu ile alakalı yayınlarımızı bu mecralar üzerinden neden yapılmıyor veya cok aktif değilsiniz tarzda sorular geliyor.

Bu gibi yerlerde yapılan çalışmalar sizler için olumlu olsa da cok fazla vakit kaybı ve bazı duyu organlarımızda ilerde zarar verebileceği gibi fazla bir zaman harcamayı uygun görmesekte paylaşım ve düzenlemelerimizi bu mecralarda da yapacağız.

[better-ads type=”banner” banner=”8655″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″ lazy-load=””][/better-ads]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 2 sene önce

    Teşekkürler emeğinize sağlık ? lütfen yardım edin ?? Allah yardımcımız olsun ? herzaman

    Cevapla